Skip to Content

دبیر ستاد انتخابات استان یزد:


دبیر ستاد انتخابات استان یزد از ثبتنام قطعی 13 نفر در یازدهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، مهدی طلایی مقدم پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد اظهار داشت: تاکنون شانزده نفر برای ثبتنام در  انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبتنام کرده‌اند که از این تعداد 13 نفر ثبتنام خود را نهایی کرده‌اند و سه نفر نیز در حال ثبتنام هستند.

وی تصریح کرد: در حوزه شهرستان‌های یزد، اشکذر و بخش ندوشن تاکنون هشت نفر ثبتنام کرده‌اند دو نفر  نیز در حال ثبتنام هستند؛ در حوزه تفت و میبد نیز سه نفر ثبتنام نهایی شده‌اند؛ اما در حوزه اردکان هنوز هیچ ثبتنامی نهایی نشده و تنها یک نفر در حال ثبت نام است؛ همچنین در حوزه مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه ثبتنام 2 نفر نهایی شده است و در مجموع 13 نفر تا این لحظه ثبتنام نهایی کرده اند و س نفر نیز هم در حال ثبتنام هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد اظهار داشت: برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با افزایش 4.6 درصدی نسبت دوره قبل حدود 755 شعبه رای پیش بینی شده است که از این تعداد 587 صندوق رای ثابت و 168 صندوق سیار خواهد بود.

طلایی‌مقدم با اشاره به تبلیغات زودهنگام برخی از دواطلبین احتمالی انتخابات مجلس در استان یزد گفت: گزارشات مربوط به تخریب رقبا و یا تبلیغات زودهنگام داوطلبین مستندسازی و به هیئت های اجرایی و نظارتی منعکس خواهد شد. از این رو توصیه می شود جدا از تخریب دیگران پرهیز شود و فضایی آرام و منطبق بر قانون حکفرما باشد.

وی با تاکید بر رعایت قانون مداری و اخلاق مداری در فضای انتخاباتی گفت:نامزدهای انتخابات مجلس فرصت لازم برای تبلیغات را دارند و می توانند در فرصت تعیین شده در چارچوب ضوابط و مقررات تبلیغات خود را انجام دهند.

انتهای پیام/ق

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری