Skip to Content

قدم زدن نخست وزیر امارات با ظاهر غربی‌ در لندن؛

تیپ متفاوت حاکم دبی و همسرش +عکس


حاکم دوبی و همسرش که برای ساخت پروژه بسیار گرانقیمت و اشرافی پارکینگ او به لندن سفر کرده بودند با شمائلی عجیب و متفاوت در خیابان های لندن ظاهر شدند. خبرگزاری فارس: Tweet

به گزارش یزدبانو،  العالم نوشت: شیخ "محمد بن راشد آل مکتوم " نخست وزیر امارات و حاکم دبی کار ساخت یک پارکینگ خصوصی چند طبقه در لندن برای بیش از 100دستگاه خودرواش را آغاز کرد.

یک اقامتگاه 5 ستاره برای رانندگان، محافظان و سایرپرسنل در کنار پارکینگ ساخته خواهد شد و مکانی برای فرود بالگرد در کنار رود تایمزپیش بینی شده که به حاکم دبی ، همراهان و 23 فرزندش اجازه می دهد با استفاده از بالگرد راهی پایتخت شده و در خودروهای بسیار گرانقیمت سوار شوند.

این موضوع باعث نگرانی اهالی منطقه شده است چون رانندگان خودروهای وی بر منطقه مسلط شده و حدود 120 دستگاه خودرو هر روز از پارکینگ خارج و وارد می شوند که باعث ایجاد مشکل در تردد خوروهای مردم خواهد شد.

شیخ محمد دارای اصطبل هایی برای مسابقات اسب سواری و هتل های بسیار گرانقیمت "جمرا" در انگلستان است.


گاراژ دارای دو طبقه در زیر زمین و شش طبقه در روی زمین ، دفاتر ، سرویس های بهداشتی و آپارتمان های سه خوابه برای رانندگان است.

"جین هلم" زن 52 ساله از اهالی منطقه گفت، گویی یک ثروتمند برای طرحی پول هنگفتی خرج می کند بدون آنکه راحتی مردم منطقه را در نظر بگیرد، چون منطقه به طور کامل در اختیار شیخ و فرزندانش قرار خواهد گرفت.

گاراژ توسط شرکت "اسمیک منگمنت" طراحی شده که مورد موافقت هیات مدیره شرکت "واند ساوث بورو" قرار گرفته است.

این همان شرکتی است که طرح ساخت قصر شیخ در ارتفاعات اسکاتلند را ارائه داد.

 کارشناسان هزینه ساخت گاراژ شیخ در لندن را بیست میلیون لیره استرلینگ (حدود 100 میلیارد تومان) برآورد کرده اند.

حاکم دوبی و همسرش که برای ساخت پروژه بسیار گرانقیمت و اشرافی پارکینگ او به لندن سفر کرده بودند با شمائلی عجیب و متفاوت در خیابان های لندن ظاهر شدند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری