Skip to Content


توپ احداث پیست دوچرخه سواری بانوان در زمین شهرداری یزد


قمی گفت: شورای شهر پیگیر صدرصد ساخت یک مکان مجهز و مناسب ویژه بانوان برای دوچرخه سواری است. حالا شهرداری باید اعلام کند که این کار چندمین اولویت این سازمان است.

به گزارش یزد بانو، حمیدرضا قمی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به راه اندازی پارک دوچرخه سواری بانوان در دستور کار شورای شهر یزد است، گفت: به دنبال این هستیم که یک مکان مناسب برای بانوان در یزد ایجاد کنیم که این قشر با مشکلی روبه رو نباشند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد به دغدغه این شورا برای ایجاد یک پارک ویژه بانوان برای دوچرخه سواری خبر داد و اظهار داشت: یکی از جانمایی های پارک دوچرخه سواری بانوان در یزد، نزدیک پارک کوهستان است که امیدواریم اتفاق بیفتد.

وی به دلایل به سرانجام نرسیدن پروژه ساخت پارک دوچرخه سواری بانوان در یزد اشاره و خاطرنشان کرد: زمانی که برای ساخت یک مجموعه اقتصادی تصمیم گرفته می شود، بودجه را متناسب با درآمد تنظیم می کنند و سپس اولویت بندی می شود.

قمی با اشاره به اینکه شهرداری یزد در حال حاضر باید اعلام کند که پارک دوچرخه سواری بانوان ، چندمین اولویت این سازمان است اذعان داشت: شورای شهر یزد پیگیر صدرصد ساخت یک مکان مجهز و مناسب ویژه بانوان برای دوچرخه سواری است و آن را دنبال می کند تا راه اندازی شود.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری