Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر یزد اعلام کرد

توزیع 15900 بسته معیشتی بین نیازمندان در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه


فرمانده سپاه الغدیر گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه ۱۵۹۰۰ بسته در سراسر استان توزیع خواهد شد و سومین مرحله نیز در آستانه عید فطر برگزار می‌شود.

به گزارش یزد بانو، سرهنگ رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه که عصر امروز در مسجد حظیره آغاز شد، ضمن تبریک میلاد امام حسن (ع)، گفت: حضرت امام فرمودند «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود».

وی افزود: با شیوع کرونا و با تدبیر همه مسئولین و همه احاد و اقشار جامعه و ادارات و با تدبیر امام جمعه محترم استان، قرارگاه مواسات شکل گرفت.

فرمانده سپاه الغدیر عنوان کرد: این اقدام با همکاری مجمع خیرین، بهزیستی و فرمانداران و در مرکز استان با محوریت آیت‌الله ناصری و در شهرستان‌های استان نیز با محوریت ائمه جمعه انجام شد.

پورشمسی با بیان اینکه سپاه باید همیشه در کنار بقیه مردم و دستگاه‌ها آماده خدمت‌رسانی باشد، اظهار داشت: در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه، ۹۹۸۰ بسته تهیه شد و بین همه کسانی که به نوعی نیاز داشتند توزیع شد و در مرحله دوم ۱۵۹۰۰ بسته در سراسر استان توزیع خواهد شد و سومین مرحله نیز در آستانه عید فطر برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: از بسیجیان، خیران، اصناف، کسبه و کارگران که زحمت کشیدند و کمک کردند این اتفاق رقم بخورد، تشکر می کنم و امیدوارم این اقدام به کسانی که در جریان کرونا آسیب دیدند، کمک کند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری