Skip to Content

معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد:


معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد از توزیع اقلام موردنیاز هیئت‌های مذهبی در استان خبر داد.

به گزارش یزدبانو، علی افشارپور از توزیع اقلام موردنیاز هیئت‌های مذهبی در استان خبر داد و گفت: امسال در جهت تأمین اقلام موردنیاز هیئت‌های مذهبی طرح ویژه‌ای در ایام محرم و صفر اجرا می‌شود که در این طرح با توجه به مصوبات کارگروه تنظیم بازار کشور 6 قلم کالا در بین هیئت‌های مذهبی توزیع  خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این طرح قیمت برنج خارجی 6500 تومان، شکر 3250 تومان، مرغ منجمد 12500 تومان، گوشت گوساله وارداتی 50 هزار تومان و روغن نباتی 15 درصد زیر قیمت بازار تعیین‌شده است؛ همچنین چای نیز به قیمت مصوب دولتی که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد توزیع می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان یزد بابیان این‌که در خصوص هرکدام از این کالاها برای استان یزد سهمیه خاصی تعیین‌شده است اعلام کرد: برای کل استان یزد سهمیه 418 تنی برنج، 209 تنی شکر، 70 تنی مرغ، 139 تنی گوشت قرمز، 418تنی روغن و 14 تنی چای تعیین‌شده است.

افشار پور افزود: علاوه بر این موارد مقدار مشخصی قند نیز در استان وجود دارد که در بین هیئت های مذهبی توزیع خواهد شد.

افشار پور بابیان این‌که اقلام موردنیاز هیئت‌های مذهبی استان تأمین‌شده است تصریح کرد: هیئت‌های مذهبی استان برای دریافت اقلام موردنیاز خود ابتدا باید به سازمان تبلیغات اسلامی مراجعه کنند و در آنجا بر اساس معیارها و بررسی‌هایی که انجام‌شده سهمیه آن‌ها مشخص می‌شود و سپس هرکدام از هیئت ها با توجه به میزان سهمیه خود می توانند برای دریافت این اقلام اقدام کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری