Skip to Content

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد خبر داد


محمود زارع گفت: در اسفندماه گذشته هزار بسته نوشت افزار با نام شهدا بین دانش آموزان مناطق روستایی و کم برخوردار توزیع شده است.

به گزارش یزدبانو، محمود زارع در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه کمیته سازندگی و محرومیت زدایی یکی از کمیته های  کنگره ملی سرداران و چهار هزار شهید استان یزد است گفت: این کمیته که در راستای محرومیت زدایی و رسیدگی به مناطق کم برخوردار در پرتو برکات شهدا شکل گرفته که تمام اقدامات محرومیت زدایی خود را  با یاد و نام شهدا انجام خواهد داد.

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد افزود: در این کمیته که از فعال ترین کمیته ها به حساب می آبد دستگاهها و نهادهای مختلف حمایتی در آن عضویت دارند و تاکنون یک جلسه عمومی و 3 جلسه تخصصی برگزار کرده که ماحصل این جلسات  تدوین 400 پروژه بزرگ عمرانی و غیرعمرانی محرومیت زدا در سطح استان خواهد بود.

زارع پیرامون اقدامات انجام شده این کمیته از بدو تشکیل تاکنون هم اظهار داشت: این کمیته در اسفندماه گذشته هزار بسته نوشت افزار را بین دانش آموزان مناطق روستایی و کم برخوردار  با نام شهدا توزیع کرده و دربحث جهیزیه نیز توانسته 110 جهیزیه ساده ایرانی اسلامی را به زوج های جوان کم برخوردار تقدیم کند.

رئیس کمیته سازندگی و محرومیت زدایی کنگره ملی سرداران و چهار هزار شهید استان یزد ادامه داد: با دستور مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای طرح کمک های مومنانه، در ایام ماه مبارک رمضان در سه مرحله ابتدا، نیمه و انتهای ماه که مصادف با عید فطر بود با یاد و نام شهدا به خصوص سردار سلیمانی بسته های معیشتی مزین به تمثال مبارک شهدا،کتاب و وصیت نامه این بزرگوران بین جامعه هدف توزیع شده است.

این مقام مسئول در پایان شهدا را چراغ راه مسئولان در خدمت گزاری به مردم دانست و اظهار داشت: مردم در نظام مقدس اسلامی ولی نعمت هستند و همانگونه که شهدا از جان خود برای دفاع از اسلام و انقلاب و مردم گذشتند مسئولان نیز باید از آسایش و استراحت خود در طول دوران مسئولیت گذشت کرده و شبانه روز برای این مردم انقلابی تلاش کنند.

گفتنی است کنگره سرداران و چهار هزار شهید استان دارالعباده یزد از 21 کمیته تشکیل شده که یکی از این کمیته ها کمیته سازندگی و محرومیت زدایی است  و در راستای زدودن محرومیت از روستاها و مناطق کم برخوردار تلاش می کند.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری