Skip to Content

ستاد برجسته حوزه علمیه یزد:

تقلب در انتخابات ادعایی بی‌پایه برای سست کردن پایه‌های نظام بود


استاد برجسته حوزه علمیه یزد با اشاره به حضور حداکثری مردم ایران در انتخابات ۸۸، گفت: تقلب در انتخابات ادعایی بی‌پایه برای سست کردن پایه‌های نظام بود.

به گزارش یزدبانو به نقل ازیزد رسا، حجت السلام والمسلمین سیدکاظم مدرسی امروز در مراسم هفتین روز خاکسپاری شهدای گمنام مسجد امیرچخماق یزد که در مسجد بتول آزادشهر برگزار شد، با بیان اینکه شهدا در حقیقت سربازان امام زمان(عج) و پاسداران برحق دین اسلام و نظام انقلاب اسلامی ایران هستند، اظهار داشت: شهدا جاودانه هستند و جایگاه والایی نزد پروردگار و مردم دارند.
مدرسی با طرح این مطلب که تشیع پرشکوه شهدای گمنام معتبرترین سند عظمت و بزرگی شهدا انقلاب است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی است که از قرآن برخواسته و تا آنجایی جلو می‌رود که کاخ‌های مستکبران را فرو ریزد.
استاد برجسته حوزه علمیه یزد عشق شهدا به خدا را عشقی واقعی و آسمانی دانست و افزود: این مهم سبب می‌شود تا شهدا ملاک رفتاری برای رسیدن انسان‌های بزرگ به اهداف والا باشند.
امام جمعه بخش مرکزی یزد حب دنیا و ریاست طلبی را یکی از مهمترین عوامل فتنه و خیانت به نظام دانست و در ارتباط با فتنه 88 گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری در منطقه است که انتخاباتی کامل برپایه دموکراسی برگزار می‌کند.
مدرسی اظهار داشت: کسانی که مدعی تقلب در انتخابات بودند، خود خوب می‌دانستند که تقلبی در کنار نبوده و هدف فقط راه‌اندازی جریانی مخدوش و فتنه‌آمیز با هدف سست کردن جایگاه ولایت فقیه بوده است.
وی افزود: بشر امروز در سخت‌ترین زمان تشخیص حق از باطل است و این در حالی است که شیطان صفتان و مستکبران با تمام وجود در حال گمراه کردن مسلمانان و شیعیان هستند.
امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: مستکبران جهان بدانند ملت ایران قرار نیست با فتنه‌گری پشت ولایت فقیه خود را خالی کنند و تن به ذلت دهند.

منبع: تسنیم

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری