Skip to Content

روابط عمومی بنیاد حسینیه ایران خبر داد؛

تقدیر امام جمعه یزد از دبیرخانه «یزد، حسینیه ایران»


آیت الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در جلسه ای که به تشریح فعالیت‌ها و دستاوردهای دبیرخانه «یزد، حسینیه ایران» پرداخته شد، از عملکرد این دبیرخانه تقدیر کرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی‌دبیرخانه «یزد، حسینیه ایران»، سیدحسن حسینی در این جلسه به ارائه گزارشی از روند شروع به کار طرح‌ احیای «یزد، حسینیه ایران» پرداخت و اقدامات 2 سال اخیر را تشریح کرد.
وی به تشکیل دبیرخانه دائمی‌ «یزد، حسینیه ایران»، تشکیل شورای راهبردی با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و تدوین 86 طرح و ایده در راستای احیای «یزد، حسینیه ایران»، اشاره کرد و افزود: همچنین در سال جاری تمبر «یزد، حسینیه ایران» در مراسمی‌با حضور رییس مجلس شورای اسلامی‌رونمایی شد.
مسئول دبیرخانه «یزد، حسینیه ایران» فعالیت های این دبیرخانه را مردمی خواند و گفت: از دیگر اقدامات این دبیرخانه، برگزاری سوگواره ملی عکس عاشورایی «یزد، حسینیه ایران»، بوده که در ماه صفر برگزار شد.
حسینی همچنین از برگزاری جشن‌های ملی و مذهبی با همکاری دستگاه‌های فرهنگی مختلف خبرداد و افزود: در این راستا در سال گذشته، با پیگیری این دبیرخانه، بیش از 50 جشن در یزد برگزار شد و ده‌ها جشن دیگر نیز در سال جاری در اماکن عمومی‌ برگزار شده و ادامه دارد.
وی به اهتمام ویژه دبیرخانه به منظور برگزاری برنامه نشاط وسلامت اجتماعی با همکاری دستگاه‌های مربوطه خبرداد.
آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در این جلسه با تقدیر از تلاش‌های دبیرخانه «یزد، حسینیه ایران»، بر پیگیری این دبیرخانه برای برگزاری جشن‌های ملی و مذهبی در مناسبت‌های مختلف تاکید کرد.
وی همچنین بر حضور حداکثری مردم در جشن‌های ملی و مذهبی تاکید کرد  و افزود: این جشن‌ها باید متناسب با شئونات اسلامی‌در شهر یزد برگزار شود.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری