Skip to Content

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی:


عضو سابق کمیسیون امنیت ملی گفت: امروز نیز باید جریان های موجود در کشور خود را گم نکرده و با همان تفکر انقلابی گذشته مسیرخود را ادامه دهد؛ هدف انقلاب اسلامی حکومت کردن نبوده و به دنبال اتحاد جهانی و مبارزه با استکبار است.

به گزارش  یزدبانو به نقل از خبرنگار یزد رسا؛ نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس به مناسبت فرارسیدن 13 آبان و روز دانش آموز، گفت: انقلاب اسلامی با همه فراز و نشیب ها و فداکاری ها، نهایتا با یاری خداوند، رهبری امام خمینی (ره) و تلاش مردم در مبارزه با استکبار، به نتیجه خود رسید و پیروز شد؛ لذا در راستای تداوم این حرکت مقدس و نهضت بزرگ لازم بود تا ریشه های استکبار در کشور خشکانده شود.

محمد صالح جوکار تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) را از ضمانت های تداوم پیروزی انقلاب دانست و با اشاره به اسناد کشف شده از لانه جاسوسی آمریکا اظهار داشت: اگر این اقدام مهم که امام انقلاب آن را انقلاب دوم نامید، صورت نگرفته و عناصر استکبار در قلب کشور باقی مانده بود؛ آمریکا به مانعی خطرناک در تداوم اندیشه انقلاب تبدیل می شد و بعید نبود که تداوم این مبارزه را در کشور متوقف کند.

وی افزود: بر اساس اسناد به دست آمده از لانه جاسوسی آمریکا مشخص شد که این رژیم استکباری در تلاش برای متلاشی کردن انقلاب در دل کشور بوده و سفارت ظاهری خود را مقری برای فرماندهی توطئه های خود قرار داده بود که بحمدالله دانشجویان بیدار و شجاع انقلابی این خطر را از انقلاب و مردم انقلابی دور کردند.

انقلاب سوم؛ گذرگاه امن جامعه امروز

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی با نگاه به اوضاع کنونی کشور و جهان، کشور را نیازمند انقلاب سوم دانست و تصریح کرد: امروز نیز باید جریان های موجود در کشور خود را گم نکرده و با همان تفکر انقلابی گذشته مسیرخود را ادامه دهد؛ هدف انقلاب اسلامی حکومت کردن نبوده و به دنبال اتحاد جهانی و مبارزه با استکبار است.

جوکار تصریح کرد: تفکر انقلاب اسلامی در مقایسه با روزهای پیروزی خود هیچ تغییری نکرده و بحمدالله این جریان سیاست های مستکبران حاضر در منطقه، همچون آمریکا را به بن بست کشانده است؛ این همبستگی جهانی در مقابل زورگویان جهان و برملا کردن نقشه های شوم دشمنان، میوه شیرین انقلاب اسلامی است.

نوای رسای 13 آبان

وی ادامه داد: 13 آبان با نوایی رسا و گویا به ما می گوید که استکبار همچنان در جهان وجود دارد و این انقلاب اسلامی و تفکر ناب انقلابی است که باید به جای مماشات با زورگویان، مظلومان جهان را یکپارچه کرده و با به کار گیری جوانان و عالمان متدین داخلی و خارجی، دشمنان بشریت را از صحنه روزگار حذف کند.

محمد صالح جوکار افزود: در حقیقت 13 آبان به طور کلی یاد آور سه برهه از تاریخ این سرزمین یعنی، دستگیری و تبعید امام و آغاز نهضت و انقلاب اسلامی، انزجار و مبارزه با استبداد که از گلوی دانش آموزان و دانش آموزان برآمد و شهادت مظلومانه آن ها به دست خونریز ترین های زمانه را در پی داشت و نیز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان شجاع و انقلابی است.

وی تصریح کرد: این حوادث به روشنی نمایان می سازد که دولت مستکبر و جنایتکاری چون آمریکا هیچگاه مورد اعتماد نخواهد بود و هدفش از ارتباط با دولت های دیگر به نوکری گرفتن آن ها است.

جوکار ادامه داد: در برجام نیز دشمن برنامه هسته ای کشور را بهانه ای قرار داد تا با وعده لغو تحریم ها و بیان مفاهیم چون روح برجام، سیاست های کشور را در راستای برنامه های خود قرار دهد که خوشبختانه به این نتیجه نرسید و در عین بد عهدی، مسائلی چون برنامه موشکی ایران، حقوق بشر و حمایت از تروریسم را بهانه ای برای عهد شکنی های خود قرار داد.

نماینده سابق مردم یزد در مجلس شورای اسلامی دستاورد های ملت ایران در انقلاب اسلامی و سال های دفاع مقدس را بسیار ارزشمند برشمرد و تصریح کرد: 13 آبان باید هرسال با شکوه تر از سال های قبل گرانمی داشته شود تا جهانیان بدانند که ملت های آزاد زیر بار زور نخواهند رفت؛ 13 آبان به جهانیان می گوید که اتحاد و اندیشه انقلابی است که قدرت های جهان را به راحتی در هم خواهد شکست و ملت ها را آزاد و سرفراز می کند.

انتهای پیام/د
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری