Skip to Content

دبیر ستاد انتخابات استان یزد:


دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: تاکنون 50 نفر برای ثبت نام یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد اقدام کردند که ثبت نام 47 نفر ازآنها قطعی شده و سه نفر از آنها در حال ثبت نام هستند.

به گزارش یزدبانو، سیدمهدی طلائی مقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد گفت: تاکنون 50 نفر برای ثبت نام یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد اقدام کردند که ثبت نام 47 نفر ازآنها قطعی شده و سه نفر از آنها در حال ثبت نام هستند.

وی ادامه داد: براین اساس در حوره مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد 9 نفر ثبت نهایی و یک نفر در حال ثبت نام، حوزه اشکذر، یزد و بخش ندوشن، 27 نفر ثبت نهائی و یک نفر در حال ثبت نام، حوزه اردکان سه نفر ثبت نهائی و یک نفر در حال ثبت نام و حوزه تفت و میبد 8 نفر برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس ثبت نام نهائی شدند.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه تاکنون دو نفر زن در بین ثبت نام شدگان برای انتخابات مجلس در استان وجود دارند، گفت: پزشک، بازنشسته، استاد دانشگاه، کارمند، روحانی، وکیل یا قاضی، یک نفر نماینده کنونی مجلس و سایر صنوف از شغل‌های داوطلبان انتخابات مجلس بوده است.

طلائی مقدم با بیان اینکه عمده داوطلبان برای انتخابات مجلس در استان در رده سنی 36 تا 40 سال قرار دارند، افزود: تاکنون 9 نفر از داوطلبان مجلس در رده سنی 31 تا 35 سال، 12 نفر در رده سنی 36 تا 40 سال، 10 نفر در رده سنی 41 تا 45 سال، 8 نفر در رده سنی 46 تا 50 سال، 4 نفر در رده سنی 51 تا 55 سال، سه نفر در رده 56 تا 60 سال و یک نفر در رده سنی 71 تا 75 سال قرار دارند.

وی گفت: در روز گذشته 12 آذرماه، از زمان شروع ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس، با 22 نفر داوطلب بیشترین ثبت نامی را برای انتخابات مجلس در استان داشتیم.

 دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: طبق برنامه زمانبندی، فرمانداری‌ها لیست معتمدین را به هیئت نظارت فرستادند، تا پس از تایید هیئت نظارت، انتخابات بین این معتمدین برگزار شود و اعضای منتخب در بین معتمدین در ترکیب هیئت‌های اجرایی قرار ‌گیرند.

طلائی مقدم افزود: روند قانونی بررسی صلاحیت‌های داوطلبان از لحظه ثبت نام نهائی شروع خواهد شد و بلافاصله پس از ثبت نام نهائی اسامی داوطلبان به مراجع چهارگانه ارسال می‌شود و در بهمن ماه نیز نتیجه بررسی صلاحیت‌ها به صورت محرمانه به داوطلبان اعلام می‌شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری