Skip to Content

گزارش مشروح/معاون اجتماعی نیروی انتظامی یزد در جشنواره رسانه، نظم و امنیت؛

تعامل دوسويه پليس با رسانه‌ها از اهداف رسانه ای ناجا/ برگزیدگان جشنواره معرفی شدند


معاون اجتماعی نیروی انتظامی یزد در اختتامیه جشنواره رسانهف نظم و امنیت استان یزد بر هم اندیشی و تعامل دوسویه پلیس با رسانه ها تأکید کرد و گفت : 463 اثر از اصحاب رسانه این استان به نخستین جشنواره رسانه ، نظم و امنیت ارسال شده است.

 به گزارش خبرنگار یزد بانو، سرهنگ «کاظم کفاش پناه» در اختتامیه جشنواره رسانه، نظم و امنیت استان یزد از ارسال 463 اثر اصحاب رسانه به جشنواره رسانه ،نظم و امنیت استان خبر داد وگفت: در مجموع 10 نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

سرهنگ کفاش پناه افزود : اين جشنواره با هدف تقويت بسترها و زمينه هاي رسانه اي نظم و امنيت عمومي، بسط و گسترش تعامل هدفمند پليس و رسانه هاي استان و تقويت سهم رسانه ها در پيشگيري اجتماعي از وقوع جرائم برگزار مي شود.

وی تصریح کرد : افزايش ارتباط با اصحاب رسانه هاي فعال، حرفه‌اي، قابل اعتماد ، دقيق ، متعهد و با انگيزه از جمله برنامه‌هاي فرماندهي انتظامي استان يزد است ، که با دقت و سرعت برنامه ريزي مناسبي صورت گرفته و اجرا مي شود .

وی افزود : محورهاي اين همايش شامل ظرايف روان شناختي نشر و تحليل اخبار حوادث و رخ دادها، ابعاد جامعه شناختي تهيه، تدوين و انتشار اخبار اجتماعي، کنش وري رسانه ها در حيطه ترويج قانون گرايي و نظم پذيري، سازوکارهاي رسانه اي ارتقاء نظم و امنيت اجتماعي و سهم و نقش رسانه ها در ارتقاء تعامل پليس و مردم است.

این مقام مسئول تصريح کرد : هم‌انديشي و تعامل دوسويه پليس با رسانه‌ها با استفاده از نقطه‌نظرات موثر آنان هيچگاه از نظر مسئولان ناجا دور نخواهد بود.

کفاش پناه گفت: 463 اثر از اصحاب رسانه این استان به نخستین جشنواره رسانه ، نظم و امنیت ارسال شده است.

وی ادامه داد: این آثار توسط 32 نفر از خبرنگاران مختلف رسانه های گروهی یزد و شهرستان های تابعه این استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان افزود: هیات داوران از میان آثار ارسالی توسط خبرنگاران در سه بخش خبر ، گزارش و مصاحبه در مجموع 10 نفر را برگزید و به صاحبان آنها لوح و هدایایی تقدیم گردید.

وی ابراز امیدواری کرد: انشاالله در سال های آینده این جشنواره بنحو شایسته و با مشارکت گسترده خبرنگاران و رسانه های مختلف گروهی برگزار شود .

 

برگزیدگان در بخش گزارش:

نفر اول: سمیه گلابگیریان از روزنامه همشهری یزد

نفر دوم : جواد آذر نگار از روزنامه بشارت نو

نفر سوم: معصومه صبوحی از سایت خبری یزد بانو

برگزیده در بخش مصاحبه:

نفر اول: کاظم دهقان اشکذری از صدا وسیمای مرکز یزد

برگزیدگان در بخش خبر:

ملک مسعود ملک از هفته نامه ملک

مسعود ارکان از روزنامه پیمان

آقای حائری زاده از روزنامه کیهان

بهناز عسکری از روزنامه اطلاعات

نیره شفیعی از خبرگزاری مهر

فاطمه السادات درخش از روزنامه بشارت نو

خانم برهانی از روزنامه بشارت نو

حمید رضا دهقان از سایت خبری ایسنا یزد

مریم مظفری

شکوفه منصوری

 

انتتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری