Skip to Content

پیام جوکار به مناسبت تشییع باشکوه شهدا گمنام در یزد؛

تشییع باشکوه شهدا،گواه برتداوم خط سرخ شهادت وزنده بودن اسلام ناب محمدی(ص) است


دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت تشییع جنازه با شکوه شهداء گمنام در یزد پیامی را صادر کرد.

به گزارش  یزدبانو به نقل از خبرنگار یزد رسا، دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت تشییع جنازه با شکوه شهداء گمنام در یزد پیامی را صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:
 

بسمه الله الرحمن الرحیم

تکریم با عظمت و تشییع پیکر مطهر شهیدان گرانقدر دفاع مقدس در روز شهادت حضرت امام رضا(ع) که با حضور بسیار منسجم و شور انگیز مردم دارالعباده یزد برگزار شد ارادت خالصانه و آگاهانه به کسانی بود که برای استقلال و حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به فرمان امام خویش لبیک گفته و در راه خدا بشهادت رسیده اند.

آنان به دشمنان مستکبر شرق وغرب و منافقین داخلی و خارجی اثبات نمودند که در این کشور تمسک به قرآن و عترت و خط ولایت فقیه تنها راه سعادت و سربلندی است.

این تشییع و بدرقه باشکوه گواه بر تداوم خط سرخ شهادت و زنده بودن اسلام ناب محمدی(ص) است و از اینکه شهداء بزرگوار فضای شهر ما را به نور وجودشان منور و عطرآگین نمودند خداوند متعال را سپاسگزاریم، به یقین مرقد منور این کبوتران عاشق ملجاء محتاجین وموجب رستگاری خواهد بود.

به سهم خود از همه دست اندرکاران این مراسم، مسولین بزرگوار استان، روحانیت معظم، خانواده معزز شهیدان،اصناف و همسنگران این شهدا تقدیر و تشکر دارم همچنین از ریاست محترم کمیته مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح سردار باقرزاده به واسطه فراهم شدن این برنامه تشکر به عمل می آید.

محمد صالح جوکار

نماینده مردم شریف یزد و اشکذر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری