Skip to Contentبعد از ماجرای درج برخی اخبار و شایعات در مورد حضور زوار عراقی در ایران، و دمیدن برخی از رسانه ها در این شایعه بی اساس، دادستان تهران با ورود به این مساله اقدام به احضار برخی مدیران مسئول این رسانه ها کرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بعد از ماجرای درج برخی اخبار و شایعات در مورد حضور زوار عراقی در ایران، و دمیدن برخی از رسانه ها در این شایعه بی اساس، دادستان تهران با ورود به این مساله اقدام به احضار برخی مدیران مسئول این رسانه ها کرد.

برابر بررسی های دادستانی، اصل این خبر در روزنامه شهروند و به نقل از رئیس اتحادیه هتلداران مشهد درج شد.

بر همین اساس، دادستانی تهران پس از بررسی و احضار مدیران مسئول روزنامه شرق (که منجر به درج جوابیه در این روزنامه شد)، سایت خبری تابناک (منجر به حذف خبر از این سایت شد) و ...، مدیر مسئول روزنامه شهروند را احضار و پس از تفهیم اتهام و صدور قرار برای پرونده، دادسرای رسانه در حال اتخاذ تصمیم نهایی در مورد نامبرده است.

همچنین نسبت به فردی (رئیس اتحادیه هتلداران مشهد) که در مصاحبه با روزنامه شهروند اقدام به طرح شایعه کرده بود، پرونده قضایی تشکیل شد که دادسرای تهران با اعطای نیابت به مشهد، نسبت به نامبرده نیز اقدام قضایی کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری