Skip to Contentکارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد از تداوم هوای گرم در استان طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش یزدبانو، سیدعباس میرحسینی در خصوص پیش‌بینی وضع آب و هوایی استان یزد، گفت: امروز و فردا آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و عمدتاً در ساعات بعدازظهر و اوایل شب گاهی وزش باد نسبتاً شدید خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود از امروز تا روزهای پایانی هفته جاری، افزایش نسبی دما و تداوم گرما در استان را شاهد باشیم، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود دمای بیشینه شهر یزد امروز به ۳۸ و فردا و پس‌فردا به ۴۰ درجه سانتی‌گراد برسد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته دمای شهر یزد بین ۳۷ و ۲۴ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است.

میرحسینی بابیان اینکه در مردادماه امسال، بیشترین دمای شهر یزد ۴۳ درجه سانتی‌گراد و کمترین دما در شهر یزد ۲۲ درجه سانتی‌گراد اندازه‌گیری شده است، ابراز داشت: طی همین مدت بالاترین دمای استان یزد از ایستگاه شهرستان بافق به میزان ۴۶ درجه سانتی‌گراد و کمترین دما از سبزدشت به میزان ۱۰ درجه سانتی‌گراد اندازه‌گیری شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته بافق با دمای بیشینه ۴۰ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و سبز دشت با دمای کمینه ۱۲ درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین منطقه استان یزد بوده‌اند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری