Skip to Content

گفتگو/ یک متخصص طب سنتی توصیه کرد؛

تدابیر دختر شدن جنین قبل از بارداری


یکی از راههای افزایش جمعیت رفع دغدغه از زوجینی است که مایلند از یک یا چند فرزند با جنس های مختلف داشته باشند که در این گفتگو تدابیر دختر شدن جنین توصیه شده است.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، دکتر افسانه شاکری بدنبال بحث هفته های گذشته و توصیه برای تدابیر پسردارشدن قبل از بارداری، امروز قصد دارد تدابیر قبل از بارداری برای دختر شدن جنین را بیان کند.
دکتر شاکری تأکید کرد : زوجینی که مایلند دختر دار شوند 85 روز قبل ازتصمیم به بارداری لازم است زن و مرد از موادغذایی زیر استفاده نمایند.
وی تصریح کرد : توصیه های زیر مربوط به زوجهایی است که مشکل ناباروری نداشته و ملزم به رعایت رژیم غذایی و پرهیزهای خاص برای درمان ناباروری نباشند.
در ادامه این گفتگو توصیه های دکتر شاکری را پیش روی شما می گذاریم :
- شیر، ماست، دوغ، پنیر، کره، خامه، بستنی، کشک، تخم مرغ
-  تخم رازیانه را در ماهی که می خواهند باردار شوند هر روز دم نموده میل کنند.
- سویا، زیره، کاکائو
-غوره، آبغوره، ترشی، سرکه
- لوبیای سبز، تره فرنگی، نخودسبز، خیار، تربچه، کرفس، گوجه فرنگی پخته شده، بادمجان، شاهی، فلفل دلمه ای
-آناناس، هلو، گلابی، انگور، زیتون
-روزانه گوشت قرمزکه بااستخوان پخته شده مصرف شود.
-حبوبات بخصوص عدس
-قبل از مقاربت ازمخلوط آب و سرکه سفید برای شستشو استفاده شود.
-هنگام مقاربت زن به سمت چپ متمایل باشد و پس از آن نیم ساعت به سمت چپ بخوابد.


*استفاده از دما سنج
این دکترای طب سنتی افزود : استفاده نمودن از دما سنج یکی از راههایی است که می تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند.
دکتر شاکری ادامه داد : شما در ماهی که مشغول رژیم غذایی هستید هر روز صبح قبل از اینکه از رختخواب خارج شوید دمای بدن خود را اندازه گیری نمایید و نموداری برای خود تهیه کنید، دما سنج را به مدت پنج دقیقه زیر زبان قرار داده و دمای آنرا در نمودار خود  بنویسید. روزی که دمای بدن زیادتر از روزهای دیگر بوده باید گفت یک روز قبل از آن عمل تخمک گذاری صورت گرفته و آن زمانی است که زن آماده بارداری شده است و احتمال پسرشدن بیشتراست. بنابراین روز قبل از بالارفتن درجه حرارت و دو روز بعد احتمال پسرشدن بیشتر است و پس از آن روزها احتمال دخترشدن بیشتر می شود.


*یک تجربه برای دختر دار شدن
وی افزود : تجربه شده کسی که دارای سه فرزند هم جنس است  مثلا در ماه های اردیبهشت، تیر، شهریور یا در ماه های آبان، دی و اسفند که ماه های زوج سال محسوب می شوند متولد شده اند و یا عده ای تجربه کردند که فرزندانشان که همجنس هستند در ماه های فرد شامل فروردین، خرداد، مرداد، مهر، آذر و بهمن که ماه های فرد سال است  به دنیا آمده اند؛ لذا زوجین زمان بارداری را طوری تنظیم نمایند که فرزند جدید در ماه مخالف آن به دنیا بیاید مثلا اگر فرزند قبلی پسر بوده و در ماه فرد متولد شده برای دختر شدن زمان مقاربت را طوری برنامه ریزی کنند که زمان زایمان در ماه زوج قرار گیرد.


*استفاده از PHسنج
دکتر طب سنتی به مادران توصیه کرد : شما می توانید یک نوار PHسنج را از داروخانه تهیه نموده قبل از مقاربت در واژن قراردهید اگر نوار سبز تیره شد محیط قلیایی است و احتمال پسر شدن زیا داست و زمانی که نوار نشانه سبز تیره نداشت احتمال دختر شدن بیشتر است.

انتهای پیام / ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری