Skip to Content

امام جمعه بهاباد:

تحقق «اقتصاد مقاومتی» تمام تحریم‌های غرب را بی‌اثر می‌کند/ سیره زندگانی حضرت زینب(س) به تنهایی یک دانشگاه است


امام جمعه بهاباد با سفارش به تقوای الهی و ترک محرمات و گناهان میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت و اظهار داشت: سیره زندگانی حضرت زینب(س) به تنهایی یک دانشگاه است.

به گزارش یزد بانو به نقل از یزد رسا، حجت الاسلام سیف‌الله دهقانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهاباد با سفارش نمازگزاران به تقوای الهی و ترک محرمات و گناهان میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت و اظهار داشت:  سیره زندگانی حضرت زینب(س) به تنهایی یک دانشگاه است.
 
 
وی بیان کرد: بی‌شک درس‌هایی که این بانوی بزرگ به بشر آموخت در واژه‌های علمی امروز نمی‌گنجد و در این باره دخت حضرت امیرالمومنان علی(ع) و حضرت فاطمه الزهرا(س) در همه میدان‌های زهد، عبادت، عشق، معرفت و سیاست قهرمان بوده و در تمامی ابعاد زندگانی خویش اسطوره‌ای بی‌نظیر به شمار می‌رود.
 
 
امام جمعه بهاباد گفت: حضرت زینب(س) با زندگانی خویش به صبر و استقامت معنا، به شهامت و شجاعت آبرو و بر قامت غیرت و مردانگی لباس عزت پوشاند از سوی دیگر این بانوی بزرگوار بلا و مصیبت را شرمنده خود ساخت و در بند و اسارت، امید به زندگی و شور مبارزه و توان ستیز را شرمسار خود کرد.
 
 
دهقانی با محکوم کردن جنایت داعشی‌ها در سربریدن مسیحیان گفت: متاسفانه در این هفته جنایت تکفیری‌ها و داعشی‌ها رقم خورد، جنایاتی که چندین سال است انجام می‌دهند و انسان‌های کارگر معمولی را می‌گیرند و با وضع فجیعی آنها را سر می‌برند و جوی خون راه می‌اندازند.
 
 
امام جمعه بهاباد با طرح این سوال که چه کسانی این گروه‌ها را به وجود آوردند و به آنها بها و میدان دادند، اظهار داشت: غیر از آمریکا، انگلیس و اسرائیل هیچ کسی نمی‌توانسته چنین جنایتکارانی تربیت کند، آنهائی که با دلارهای نفتی و امکاناتشان به آنها بها دادند و آنها را در دامن خود پروراندند، همین مستکبران بودند.
 
 
وی با اشاره به اینکه ظلم ظالمان روزی دامن خودشان را می‌گیرد، بیان کرد: امروز غرب به این موضوع اعتراف می‌کند ولی باز هم به آنها کمک می‌کند و تمام صحبت‌های آنها مبنی بر مبارزه با داعش دروغ است.
 
 
وی با اشاره به خطرات داعش در جهان گفت: خوشبختانه جهان امروز روز به روز بیشتر از هر زمان دیگر به خطرات و مضررات گروهک تروریستی پی می‌برند و می‌دانند که ضرر این گروه‌های خونریز، دامان همه مسیحیان و مسلمانان را گرفته است، برای همین با وحدت خویش به دنبال مبارزه و نابودی با آنان هستند.
انتهای پیام/
 
 
دهقانی افزود: ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) فرمودند که اقتصاد مقاومتی می‌تواند تمام نقشه‌های تحریم را نقش بر آب کند.
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری