Skip to Content

قائم مقام توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد کشور:

بیش از 500 میلیارد ریال کمک نقدی از سوی خیران کشور در جشن نیکوکاری جمع آوری شد/برپایی شور نیکوکاری در ۱۰۰ هزار مدرسه کشور


قائم مقام توسعه مشارکت مردمی کشور توانمند سازی خانواده ها را در زمینه(فکری ؛اقتصادی ؛ اجتماعی ) را رویکرد کمیته امداد امام خمینی (ه) قلمداد کرد و در ادامه عنوان کرد:23میلیون خیر برای کمک به نیازمندان سازماندهی کردیم.

به گزارش یزدبانو به نقل ازخبرنگار یزد رسا، مراسم گلریزان ویژه نیازمندان به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) در زورخانه علی بن ابی طالب صفاییه یزد برگزار شد.


قائم مقام توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد کشور در ابتدای مراسم ضمن تشکرازحضور مردم و مسولین و رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)که مقدمات این برنامه را فراهم آورده است اظهار داشت: اسلام مهد محبت و محفل ارزشهای انسانی است و واژه احسان و نیکوکاری در متن قرآن برآمده است.


علی شریفی روحانی عنوان کرد : ما با تاسی از قرآن مجید و سنت پیامبر(ص) و سیره ائمه اطهار(ع) این حرکت بزرگ را که پیگیری خدمت به نیازمندان و دستگیری ایتام و توسعه ارزشها وخوبی ها را در جامعه دنبال می کنیم.


وی افزود: کمیته امداد در پایان هر سال سنت حسنه جشن نیکوکاری را دنبال می کند و در ایام فاطمیه تحت عنوان شور نیکوکاری این مراسم را دنبال می کند.


قائم مقام توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد کشور با بیان اینکه امسال 25هزار مراسم جشن نیکوکاری درکشور و برگزار شد اظهار داشت:  درپایان هفته احسان و نیکوکاریامسال با همکاری وزارت آموزش و پرورش در صد هزار مدرسه کشور زنگ نیکوکاری را با هدف پاشیدن بذر محبت و نیکوکاری بین کودکان و دانش‌آموزان نواخته شد.

 

علی شریفی روحانی افزود:  در این هفته بیش از 120 هزار پایگاه با عناوین مختلف در سطح کشور به منظور دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی هموطنان خیر ایجاد شده است.

 

وی عنوان کرد:  امروزکمیته امداد امام خمینی(ره)به عنوان یک شبکه متصل به ولایت به دنبال  خدمت گذاری برای نیازمندان است و به فرموده امام  خمینی همه مردم و قوا وظیفه دارند به نیازمندان کمک و مشارکت کنند .


قائم مقام توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد کشور افزود: امروز بیش از یک میلیون خیر ونیکوکار حمایت از ایتام را بر عهده دارند و کمیته امداد بیش از 300هزار دانشجو در عرصه های مختلف کشور حمایت  می کنند.

قائم مقام معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور افزود: توانمندی فکری، فردی، اجتماعی،  فرهنگی و اقتصادی زمینه رسیدن خانواده‌ها به عزت و کرامت انسانی در جامعه را فراهم می‌سازد.

وی کمک به کسب عزت، کرامت و توانمند‌سازی را براساس سیره پیامبر(ص) و دستورات اسلام نهایت کمک و حمایت در جامعه اسلامی دانست و گفت: این مهم با مشارکت و حضور ظرفیت بسیار ارزشمند و سبز آحاد مردم بدست می‌آید.


شریف روحانی سازمان دهی بیش از 23 میلیون نفر از جمعیت ایرانیان را در شبکه اجتماعی نیکوکاران را از جمله اقدامات کمیته امداد کشور عنوان کرد.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری