Skip to Content

در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛


پروژه های مختلف شهری که برای افتتاح در دهه مبارک فجر به مرحله بهره برداری رسیده است از سوی شهرداری یزد اعلام شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد، 10 مورد پارکینگ درون محله ای، 10 هزار مترمربع بدنه سازی در بلوار امامزاده و ... ، ساماندهی پارک و فضای سبز در خیابان فهادان( پارک لاله عباسی ) و کفسازی گذر و کوچه امیری خیابان فهادان و کوچه منارگلی خیابان امام(ره) در ناحیه تاریخی شهر یزد آماده بهره برداری در دهه فجر می باشد.

همچنین اجرای آبنمای موزیکال، یک میلیون مترمربع آسفالت در سطح شهر از جمله زیرسازی و آسفالت انت های بلوار علامه جعفری (ره) شرقی، بلوار خاتم و خیابان شهدای حسن آباد، فاز یک پارک حسن آباد، پل هوایی عابر پیاه و تابلو متغیر خبری (VMS ) از دیگر پروژه هایی است که توسط مجموعه شهرداری یزد جهت افتتاح در دهه فجر آماده شده است.

شایان ذکر اینکه دسترسی بلوار شهدای گمنام و پایانه مسافربری به جاده کنار گذر، اصلاح هندسی میدان شهدای محراب، بهره برداری از بلوار ولایت، درزگیری آسفالت معابر سطح شهر و کفسازی پارکها و معابر هم در دهه فجر مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.

گفتنی است نورپردازی رفوژمیانی بلوارهای امامزاده جعفر، جمهوری اسلامی، شهید صدوقی (ره) شمالی ، سید محمد پاکنژاد و همچنین ساخت تندیس شهید سید رضا و سید محمد پاکنژاد از جمله پروژه های دیگر شهرداری برای بهره برداری در دهه فجر می باشد.

انتهای پیام/ص

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری