Skip to Content

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد:


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد از اجرای بیش از 150 برنامه به مناسبت هفته عفاف و حجاب در پایگاه‌های بسیج خواهران استان یزد خبر داد و از بانوان یزدی برای شرکت در جشن ملی عفاف و حجاب ایرانیان در پارک کوهستان دعوت کرد.

یزدبانو؛ مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد ضمن تأکید بر ضرورت تداوم برنامه‌های حجاب و عفاف در طول سال تصریح کرد: بیش از 150 برنامه مدون به مناسبت هفته عفاف و حجاب در زمینه ترویج این فرهنگ در پایگاه‌های بسیج خواهران استان یزد اجرا می‌شود.

ناهید جمشیدی در گفتگو با خبرنگار یزدبانو خاطرنشان کرد: شعار امسال هفته عفاف و حجاب «حیا، عفاف، حجاب، ندای فطرت و تعالی اجتماعی» است که روز اول شنبه 17 تیر به نام «عفاف و حجاب، گرایش انسانی، انتخاب ایرانی»، 18 تیر «عفاف و حجاب، آزادی، کرامت انسانی و حقوق شهروندی»، 19 تیر «عفاف و حجاب، تجلی مشارکت اجتماعی»، 20 تیر «تولید و اشتغال و نه به پوشاک خارجی»، 21 تیر «مردان غیور، زنان عفیف، خانواده متعالی»، 22 تیرماه «عفاف و حجاب، نشاط اجتماعی، امنیت اخلاقی» و آخرین روز یعنی 23 تیرماه به نام «جامعه عفیف، زمینه‌ساز ظهور» تعیین‌شده است.

این مقام مسئول حجاب را به‌عنوان میراث خون شهدا تلقی کرد و افزود: باید فرهنگ حفظ حجاب و عفاف هرچه بیشتر فراگیر شود؛ چراکه سهل‌انگاری در این امر مهم آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به بار خواهد آورد.

وی ضمن دعوت از بانوان یزدی برای شرکت در جشن ملی عفاف و حجاب ایرانیان در پارک کوهستان اذعان کرد: این جشن 21 تیرماه از ساعت 20/45 تا 22/45 به همت بسیج جامعه زنان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ش
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.

ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری