Skip to Content

الهام چرخنده:


سریال «حانیه» در 13 قسمت برای پخش در دهه‌ی فجر از شبکه‌ 2 به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری تهیه شده است. «حانیه» قصه‌ی سروانی به نام سعید را روایت می‌کند که همراه با خانواده به شهر یزد می‌رود و درخانه‌ی یک انقلابی ساکن می‌شود.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، «الهام چرخنده» بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص حضورش در سریال «حانیه» گفت: من در سریال «حانیه» نقش «مونس» همسر یک ساواکی را بازی می‌کنم که افکارش با عقاید همسرش کاملا متفاوت است.

 

وی افزود: مونس در پی فرزندش به شهر یزد می‌رود و بعد از آن اتفاقات جالبی برای او و خانواده‌اش می‌افتد.

 

بازیگر سریال «آوای باران» بیان کرد: افتخار می‌کنم که نقش مونس ر ا با چادر بازی کرده‌ام.

 

 

وی ادامه داد: به نظر من یک بانوی مسلمان باید طوری رفتار و عمل کند که سرافکندگی دشمنان و سرافرازی اسلام را به ارمغان آورد؛ دشمن باید حد و مرز خود را بداند و زن ایرانی با حجاب کامل خود می‌تواند این حد و مرز را برای او مشخص کند.

 

چرخنده ادامه داد: افراد زیادی درباره‌ی من صحبت‌هایی کردند که استحقاقش را نداشتم اما من سکوت کردم و با کمک گرفتن از حضرت زهرا (س) آرامشی دارم که در هیچ برهه‌ای از زمان نداشتم. من همه‌ی بانوان مسلمان را به انتخاب چادر به عنوان پوشش دعوت می‌کنم و مطمئنم که با ین کار برکت در زندگی‌شان جاری می‌شود.

 

الهام چرخنده در پایان خاطرنشان کرد: سریال «حانیه» بر اساس خاطرات جمعی از انقلابیون تهیه شده است و بیشتر شخصیت‌های آن واقعی هستند.

 

گفتنی است؛ سریال «حانیه» در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای برای پخش در دهه‌ی فجر از شبکه‌ 2 به تهیه کنندگی علی لهام و کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری تهیه شده است. «حانیه» قصه‌ی سروانی به نام سعید را روایت می‌کند که همراه با خانواده به شهر یزد می‌رود و درخانه‌ی یک انقلابی به نام سید جعفر ساکن می‌شود.

 

عباس غزالی، هستی مهدوی فر، جعفر دهقان، رزیتا غفاری و میرطاهر مظلومی در این سریال ایفای نقش می‌کنند.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری