Skip to Content

امام جمعه مهردشت:

بصیرت علم و سواد نمی شناسد


امام جمعه مهردشت در جلسه هماهنگی برنامه های 9 دی گفت: بصیرت یعنی شناختن موضع و به موقع عمل کردن و و ربطی به سواد ندارد. بصیرت علم و سواد نمی شناسد.

به گزارش یزدبانو به نقل از سرو ابرکوه، جلسه هماهنگی به مناسبت اجرای برنامه های سالروز حماسه 9 دی و 15 دی روز ورود مقام معظم رهبری(حفظله) به ابرکوه در محل فرمانداری با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا علیزاده امام جمعه مهردشت اظهار داشت: ورود رهبر معظم انقلاب به ابرکوه در 15 دی در واقع بهار در زمستان بود که برکات مادی و معنوی برای شهرستان به همراه داشت.

علیزاده تصریح کرد: جمله روز های هفته با هم تفاوتی ندارند ولی چیزی که یک روز را با دیگر روزها متمایز می کند رشادت ها و دستاوردهای اتفاق افتاده در آن روز خاص است.

وی عنوان کرد: نهم دی ماه هم مثل دیگر روزها بود ولی چیزی که باعث شد روز 9 دی در تاریخ ایران حماسه ساز و ماندگار شود؛ آگاهی بخشی سکان دار انقلاب، بصیرت و حضور مردم بود.

امام جمعه مهردشت تاکید کرد: بصیرت یعنی شناختن موضع و به موقع عمل کردن و ربطی به سواد ندارد. بصیرت علم و سواد نمی شناسد. گاهی انسان بی سواد درک و فهم و شعور بالایی نسبت به مسایل دارد که با سواد ها ندارند.

علیزاده گفت: ملت ایران هم با بصیرت روح و جان تازه ای به انقلاب و نظام بخشیددند. وقتی پیروزی نهایی ازآن ماست که همیشه گوش به دهان ولی امر مسلمین بوده و در سنگر حاضر باشیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری