Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: همزمان با هفته بسیج، بسیجیان یزد در حسینیه شهدای امیرچخماق؛ اجتماع می کنند.

به گزارش یزد بانو به نقل از یزدرسا، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه یزد به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه عملکرد و فکر بسیج، گام برداشتن برای ظهور امام زمان حضرت مهدی (عج) می باشد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بسیج را به عنوان یک اصل در جهان معرفی کرده است و امروز در ایجاد امنیت ملی و فراتر از آن امنیت کشورهای اسلامی نقش کلیدی دارد.

سردار اکبر فتوحی با بیان اینکه بسیج برای ایجاد تمدن بزرگ جهانی اسلام ناب محمدی فعالیت می کند، افزود: امروز شاهد قدرت نرم بسیج در خارج از مرزها در کشورهای سوریه و عراق هستیم که سبب شکست جبهه های مختلف شده است.

وی شعار بسیج امسال را بسیج، انقلابی و خدمتگذار عنوان کرد و گفت: بسیج عامل ارتقاء شخصیت، هویت و اعتبار بین المللی کشور ایران اسلامی دانست و نقش بسیجیان حضور در عرصه های سیاسی، دفاعی، فرهنگی و غیره را در عالی ترین سطح عنوان کرد.

فتوحی اذعان کرد: بسیج مولد دانش است و قدرت جنگ نرم بسیج بیش از اثر قدرت جنگ سخت است که بر اساس دانش و تجربیات می باشد.

وی با بیان اینکه ایران در مقابل هر تهدیدی توانسته است سرش را بالا بگیرد حضور بسیج در آن نقش داشته است، خاطرنشان کرد: حرکت و برنامه های بسیج برای جهانیان ثابت شده است و اینکه دشمنان نسبت به آن چه دیدی دارند یک ابهام رسم نشدنی است که اتفاقات خاورمیانه نیز گواه بر این مسئله می باشد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد با بیان اینکه امسال 507 برنامه بسیج در هفته دفاع مقدس برگزار می شود، افزود: اجتماع بزرگ بسیجیان تحت مدافعین حرم در روز جمعه 5 آذر ماه ساعت 9 صبح در جوار حسینیه شهدای امیرچخماق یزد و نیز در شهرستان های استان برگزار می شود و پس از آن بسیجیان در نماز جمعه شرکت می کنند.

وی در پایان بیان کرد: اجرای ویژه برنامه تلویزیونی هفته بسیج، برگزاری همایش شکوه هجرت و تقدیر از گروه های جهادی موفق، برگزاری نمایشگاه قطب صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی، دیدار فرماندهان و بسیجیان با امام جمعه، عطر افشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا، افتتاح گروه تلویزیونی بسیج و سازماندهی و اولین حضور میدانی لشکر الغدیر از دیگر برنامه های شاخص این هفته می باشد.

انتهای پیام/ه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری