Skip to Contentمعاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته ماهیانه 80 کلاس آموزشی تحکیم بنیان خانواده در استان برگزار می‌شود.

به گزارش یزدبانو، حجت الاسلام علی کارگر معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به جایگاه و اهمیت نظام خانواده در جامعه اسلامی گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته ماهیانه 80 کلاس آموزشی تحکیم بنیان خانواده در شش ماهه دوسال جاری در استان برگزار می‌شود.


وی افزود: کلاس‌های آموزشی تحکیم بینان خانواده توسط روحانیون مستقر و با محوریت مناطق محروم و آسیب پذیر در استان برگزار می‌شود.

کارکر با اشاره به توطئه‌ای دشمنان در حوزه‌های مختلف اظها رداشت: دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که برای از بین بردن نظام اسلام یباید ابتدا نظام خانواده را در این کشور کمرنگ کنند.

وی با بیان اینکه نظام خواده از جمله نظام‌های مورد تاکید در قرآن کریم و کلام ائمه معصومین است افزود: اگر نظام خانواده اصلاح شود بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در همین راستا و در جهت تقویت بنیان خنواده طرح تحکیم بنیان خانواده بر اساس کتاب «خانواده موفق» در استان اجرا می‌شود.
انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری