Skip to Contentنمایشگاه معرفی توانمندی‌های مجموعه‌های فرهنگی در عرضه کالای ایرانی به‌منظور ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات ملی در محل مجتمع فرهنگی کربلا یزد برگزار می‌شود.

به گزارش یزدبانو، در راستای تحقق شعار سال و به‌منظور ترویج و تبلیغ استفاده از کالای ایرانی و تولیدات ملی اولین نمایشگاه معرفی توانمندی‌های مجموعه‌های فرهنگی در عرضه کالای ایرانی در محل مجتمع فرهنگی کربلا واقع در خیابان انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

محمد عیدزاده دبیر برگزاری این نمایشگاه دراین‌باره در گفتگو با خبرنگار فارس در یزد، با تأکید بر اینکه عموم علاقه‌مندان از امروز لغایت ۱۶ شهریورماه از ساعات ۱۷ الی ۲۲ می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند، تصریح کرد: عمده هدف این نمایشگاه اقتصاد مقاومتی معرفی کالاهای تولید داخل و ترویج فرهنگ استفاده از کالاهای ایرانی است.

وی بابیان اینکه در این نمایشگاه مجموعه‌های فعال در عرصه تولید و توزیع کالاهای ایرانی همچون لوازم‌التحریر، مواد غذایی، پوشاک، کالاهای زینتی و... حضور خواهند داشت و علاوه بر معرفی محصولات خود، این کالاها را با تخفیف ویژه‌ای عرضه خواهند کرد، یادآور شد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جلسات هم‌اندیشی نیز از دیگر برنامه‌های در دستور کار است.

دبیر برگزاری این نمایشگاه از برپایی نمایشگاه عکس و پوستر و برگزاری مسابقه به‌عنوان دیگر برنامه‌های این نمایشگاه نام برد و افزود: مجموعه‌های فرهنگی استان یزد باهم افزایی و تعامل با یکدیگر در تلاش هستند تا هم گامی مؤثر در راستای فرهنگ‌سازی در جهت استفاده از کالای ایرانی بردارند و هم توانمندی‌های داخلی و بومی در این عرصه را به‌خوبی معرفی و تبلیغ کنند.

این فعال فرهنگی به مشارکت پرشور نوجوانان و جوانان در امور اجرایی و برگزاری این نمایشگاه نیز اشاره کرد و بیان داشت: این مهم خود نشان‌دهنده رشد تربیتی و دغدغه مندی مطلوب این آینده‌سازان کشور است.

عیدزاده با دعوت از عموم اقشار جامعه جهت حضور در این نمایشگاه، اظهار داشت: وظیفه همه اقشار به‌خصوص دغدغه مندان تعالی و رشد ایران اسلامی در شرایط کنونی، تلاش همه‌جانبه برای حمایت از تولیدات ملی است و عرصه فرهنگ‌سازی در این حوزه نقش مهمی دارد که باید موردتوجه جدی‌تری قرار بگیرد.

پایان پیام/۹۰۰۱۷
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری