Skip to Content

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:

برنامه‌های دهه فجر در استان یزد با محوریت نسل جدید انقلاب اجرا شود


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در استان یزد باید با محوریت جوانان اجرا شود و دستگاه‌های مختلف در اجرای برنامه‌های خود به این مهم توجه داشته باشند.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی، پیش از ظهر امروز در دومین جلسه کمیته انجمن‌ها، هیئت‌ها و کانون‌های اسلامی در یزد با بیان اینکه دهه فجر از نامگذاری‌های امام خمینی (ره) بود، اظهار داشت: در همین ایام دهه فجر در طول سال‌های گذشته، حکومت‌ها و رژیم‌های غاصب بسیاری نظیر رژیم بعثی عراق، مصر و ... نابود شدند.

وی خاطرنشان کرد: به فرمایش رسول خدا (ص)، حکومت‌های طاغوت آخرالزمان عمر کوتاهی دارند و می‌بینیم که در جهان، عمر حکومت ظالمان یکی یکی به پایان می‌رسد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه در پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بزرگان بسیاری در زندان های طاغوت شکنجه شدند اما از پای ننشستند و دست از مبارزه نکشیدند، بیان کرد: آنها در نهایت با مقاومت و پایداری خود، بر رژیم طاغوت غلبه کرده و انقلاب اسلامی را تا زمان پیروزی کامل همراهی کردند.

به گزارش فارس فخرالدینی تاکید کرد: دنیا چه بخواهد و چه نخواهد، انقلاب اسلامی ایران در حال پیشروی است زیرا سکانداری همچون مقام معظم رهبری و مردم همیشه در صحنه‌ای همچون ملت ایران دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: در این دهه از پیروزی انقلاب اسلامی بتوانیم شاهد حرکت‌های خوبی در استان یزد باشیم و برنامه‌های تاثیرگذاری برای نسل جوان به اجرا درآوریم. فخرالدینی تاکید کرد: بیشترین رویکرد ما در برنامه‌ها باید این باشد که ابعاد مختلف شکست طاغوت را برای نسل جوان تبیین کنیم.

در این نشست که در اداره تبلیغات اسلامی استان یزد برگزار شد، نمایندگانی از آموزش و پرورش، اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، بسیج مداحان، کانون مساجد، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ... حضور داشتند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری