Skip to Content

نمایند مردم یزد و اشکذر در مجلس:


نمایند مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در یک جنگ واقعی اقتصادی قرار داریم اما همه ارکان نظام و مردم هنوز این موضوع را احساس نکرده اند.

به گزارش یزدبانو، سید ابوالفضل موسوی بیوکی در گفتگو با خبرنگار یزدآوا، با اشاره به التهابات اخیر اقتصادی در کشور گفت: با توجه به مجموعه اتفاقاتی در دولت و کل سیستم حاکمیتی که افتاده است بنظر می رسد هماهنگی وجود ندارد. زمانی دولت برای سروسامان دادن به بازار سکه مبادرت به عرضه سکه کرد اما به دلیل نقدینگی موجود در بازار همه سکه ها خریداری شد در بازار ارز نیز هر چقدر دولت دلار عرضه کند بازهم به دلیل نقدینگی موجود در جامعه خریداری می شود که اینها همه حاکی از عدم وجود هماهنگی در جامعه است.

وی ایجاد هماهنگی بین همه ارکان نظام و مردم را ضروری دانست و افزود: وقتی اقدامات و حرکت ها باهم هماهنگ نباشد به نتیجه نیز نمی رسد. تا زمانی که همه ارکان نظام و به ویژه مردم باهم هماهنگ نباشند موفق نخواهیم بود. همه باید بدانیم در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم.

موسوی با تاکید بر ضرورت درک شرایط جنگ سخت اقتصادی در کشور گفت: باید متوجه بود که کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد و باید با هماهنگی در تمامی سطوح و ارکان نظام به ویژه هماهنگ و همراه کردن مردم شرایط را مدیریت کرد. مردم باید آگاه و همراه با تصمیمات دولت و نظام باشند که اگر این گونه نباشد تصمیمات دولت برای سروسامان دادن به اوضاع اقتصادی به نتیجه نخواهد رسید.

وی با تاکید بر تبعیت از ولایت و رهبری اذعان داشت: وقتی هماهنگی وجود نداشته باشد التهابات اقتصادی خودش را در بازارهایی چون ارز، سکه، خودرو، لاستیک و ... نشان می دهد اما باید بتوانیم آنچه را صلاح مملکت است را هماهنگ تحت نظر رهبری انجام دهیم.

نماینده مردم یزد در مجلس با اشاره به تهدیدهای ترامپ و تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: برای کشورهای اروپایی، چین، هند و سایر کشورهایی که نسبت به ایران اظهار وفاداری کرده اند باید شرایطی ایجاد کرد که در مراحل بعدی تحریم که جنگ تجاری و بانکی است کشور کمتر ضربه بخورد.

موسوی با بیان این که آمریکا به دنبال به حداقل رساندن تجارت ایران است افزود: فشارها بر ایران خیلی شدید است و ترامپ تهدیدهای خود را دارد اما اگر در کشور اتحاد و هماهنگی وجود داشته باشد می توانیم در مقابل آمریکا بایستیم. در داخل نیروی انسانی فکور و خوش استعدادی داریم که بزرگترین سرمایه حساب می شود که اگر از این سرمایه عظیم استفاده کنیم قطعا در این جنگ پیروز خواهیم بود.

انتهای پیام/ق

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری