Skip to Content

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد:


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: از تمام کسبه، عمده‌فروشان و انبارداران در استان یزد می‌خواهیم تا نسبت به ثبت موجودی کالاهای ذخیره‌شده خود اقدام کنند؛ چراکه هیچ‌گونه مماشاتی درزمینهٔ احتکار در استان یزد نخواهیم داشت.

 غلامرضا سالاری در گفتگو با خبرنگار یزدبانو در رابطه با وضعیت برخورد با احتکارگران در استان یزد اظهار کرد: در هفته‌های اخیر و در پی التهابات به وجود آمده در بازار برخی از سودجویان به فکر پر کردن جیب خود از طریق سودجویی و سوءاستفاده بودند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با اقدامات امنیتی و اطلاعاتی که سربازان گمنام امام زمان (عج) داشتند، موفق به کشف انبارهایی شدیم که برخی از کالاهای ضروری و مواد موردنیاز مردم را دپو کرده و این کالاها را در سیستم جامع ثبت انبارهای سازمان صنعت، معدن و تجارت ثبت نکرده بودند.

سالاری افزود: همه انبارهای احتکار پلمپ شد و کالاهای کشف‌شده با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت بین مردم توزیع خواهد می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد تصریح کرد: این توزیع با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و باقیمت‌های اعلام‌شده از سوی این سازمان بر اساس مصوباتی که دارند، توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: بخشی از اقلام کشفی از انبارهای احتکار وارد بازار شده و عمده این اقلام احتکار در استان یزد برنج، کنجد، شکر، حبوبات بوده است.

سالاری با تأکید بر اینکه هیچ‌گونه مماشات و کوچک‌ترین چشم‌پوشی از تخلفات نداریم اذعان کرد: مجازات سنگینی در برابر جرم احتکار به‌قصد گران‌فروشی در نظر گرفته‌شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: کسبه، عمده‌فروشان و انبارداران که کالاهای موردنیاز مردم را می‌فروشند، باید موجودی انبارها را به سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کنند تا خدای‌ناکرده افرادی که قصدشان احتکار نیست، گرفتار نشوند.

وی با بیان اینکه استاندار یزد بر برخورد جدی دستگاه‌های ذی‌ربط با محتکران تأکید دارد، اذعان کرد: مردم در این زمینه می‌توانند انبارهای احتکار را به سپاه، اداره اطلاعات، اداره تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت گزارش نمایند.

انتهای پیام/3857

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری