Skip to Content

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت

برترین های کنکور 93 بهاباد وبانوی نخبه قرآنی تجلیل شدند +تصاویر


فرماندار بهاباد در مراسم تجلیل از برترین های کنکور 93 بهاباد انقلاب اسلامی را منشأ دانش و علم در کشور دانست و با اشاره به ظلم و ستم موجود در سیستم شاهنشاهی، گفت: اگر نظام پلید شاهنشاهی، پایه های حکومت ظلم و جور خود را بر ظلم، ستم، جهل و نادانی پایه گذاری کرده بود، جمهوری اسلامی پایه های حکومت الهی خویش را، بر پایۀ علم، دانش و فن آوری گذاشت.

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزد رسا از بهاباد، به میمنت آغاز سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال ۹۳ شهرستان بهاباد با حضور امام جمعه فرماندار و رئیس اداره آموزش و پرورش و معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و جمعی از مسئولان و مدیران مدارس و دانشجویان و خانواده شان در سالن مجتمع فرهنگی هنری آخوند ملا عبدالله بهابادی برگزار شد .
 
 
در این آیین مدیر اداره آموزش و پرورش بهاباد با تبریک ایام الله دهه فجر و آغاز سی و هفتمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با قدردانی از افتخارآفرینی این دانش آموزان در عرصه های علمی کشور در بیست و یکمین سال گفت: برای کسب قله های علم و دانش، انگیزه بالا و تلاش مستمر بهترین و نزدیک ترین راه است.
 
 
حسن عبدالله ئیان بهابادی  افزود: نخبگان علمی از بهترین سرمایه های هر جامعه هستند و ستون های پیشرفت و ترقی هر جامعه ای به دست های توانای این افراد ساخته می شود.
 
 
وی با قدردانی از تمامی دست اندرکاران آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: بهاباد در سال های اخیر از نظر کمی در بحث قبولی کنکور رشد چشمگیری داشته است.
 
 
مدیر آموزش و پرورش بهاباد گفت: در سایه پشتکار دانش آموزان و تلاش معلمان آنان روند علمی و موفقیت دانش آموزان بهابادی روندی رو به رشد پیدا کرده است.
 
 
وی افزود: دانش آموزان و نخبگان این شهرستان که وارد دانشگاه ها و موسسات علمی کشور شده اند باید همچنان به پشتکار و تلاش خود ادامه داده و مدارج علمی خود را همچنان تداوم بخشند.
 
 
در این مراسم برادر آزاده حاج علی دهقان بهابادی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد هم در سخنانی با تبریک آغازسی و هفتمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس وامام شهیدان گفت : دانشجویان باید رشته هائی را انتخاب کنند که در شهرستان مورد نیاز است و نیازی نباشد تا از استان آورده شود .
 
 
وی گفت : ما در آموزش و پرورش باید براساس مدیریت فرآیند مدار کار کنیم تا به آنچه که ما می توانیم دست یابیم .
 
 
معاون پشتیبانی و توسعه اداره کل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد : در مدیریت فرآیند محور ارتقای مستمر کیفیت ، بهبود و بهسازی فرآینده ها لازم است چرا که مفهوم مدیریت فرآیند محور ، بهبود مستمر کیفیت و رضایت دانش آموزان ازطریق بهبود فرآیندها است .
 
 
دهقان بهابادی به راهبرد نگاه نو در مدارس اشاره کرد و گفت :راهبرد نگاه نو باید  به مدرسه داشته باشیم اما باید آن فضا هائی که قدیم در مدارس بود باید کنار گذاشته شود ولی امروز ببینید چه فضاهای مجازی مثل وایبر لاین واتساپ وجود دارد و دانش اموزان بایداز فضاهای مجازی از راه درست استفاده کند .
 
 
وی گفت : دانش ، انگیزه و مهارت دانش آموزان ومعلمین امروزه باعث شده تا ما بتوانیم این برنامه را برگزار کنیم .
 
 
دهقان در ادامه گفت : با همدلی و وحدت و همراهی که در مسئولان شهرستان بهاباد سراغ داریم امیدواریم بتوانیم بهابادی آباد تر از همیشه بسازیم و درراه توسعه و آبادانی شهرستان بیشتر تلاش کنیم وقدم بر داریم . 
 
 
عباس اقبال فرماندار بهاباد هم در این مراسم با اشاره به  اينکه علم و دانش ميراث گرانبها هستند و سرچشمه همه فضايل علم و دانش است، اظهار داشت: سخنان بي شماري در باره اهيمت علم و داشن بيان شده است که اين سخنان نشان از اين دارد که علم و دانش يک معقوله مهم در جامعه است. 
 
 
وی انقلاب اسلامی را منشأ دانش و علم در کشور دانسته و با اشاره به ظلم و ستم موجود در سیستم شاهنشاهی، ادامه داد: اگر نظام پلید شاهنشاهی، پایه های حکومت ظلم و جور خود را بر ظلم، ستم، جهل و نادانی پایه گذاری کرده بود، جمهوری اسلامی پایه های حکومت الهی خویش را، بر پایۀ علم، دانش و فن آوری گذاشت و ما شاهد هستیم که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، عرصه ها و فضاهای فرهنگی و دانشگاهی، بیش از پیش توسعه پیدا کرد و ما در همۀ زمینه ها، خاصّه در زمینه های علمی و فرهنگی توانستیم رشد غیر قابل تصوّری را داشته باشیم.
 
 
در این مراسم دهقان بهابادی پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد را به مناسبت تجلیل از نفرات برتر کنکور 93 قرائت نمود .
 
 
گفتنی است در این مراسم همچنین از زحمات سرکار خانم دکتر بی بی سادات رضی بهابادی دکترای علوم قرآنی  و عضو واستاد دانشگاه الزهراء(س) تهران که یکی از نخبگان بهابادی به حساب می آید با اهدای لوح تقدیر و هدایائی از وی تجلیل شد . 
 
 
در پایان با اهدای لوح تقدیر و جوائزی از برترینهای کنکور سال 93 شهرستان بهاباد تجلیل شد .
 
 
اجرای گروه موسیقی سنتی به هنرمندی آقای رضا صادقی از یزد از دیگر برنامه های این مراسم بود 
 
انتهای پیام/صرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری