Skip to Content

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد:


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: برای ایجاد شهری پرنشاط و خانواده‌هایی شاداب تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم.

به گزارش یزدبانو؛ «مسعود شریعتی» مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در نخستین کارگاه آموزشی پیرامید ویژه بانوان استان یزد که در دو بخش تئوری و عملی با حضور بیش از 80 نفر از بانوان استان در یزد برگزار شد، خاطرنشان کرد:جذاب کردن رشته‌های ورزشی یکی از راه‌های جذب به سمت ورزش است؛ دنبال رشد رشته ورزشی پیرامید در استان یزد هستیم.

وی اظهار داشت: یکی از این رشته‌ها، رشته جذاب پیرامید است که در این سال‌ها استقبال خوبی نیز از آن صورت گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه رشته پیرامید یک رشته ورزشی، هنری و بیشتر به عنوان یک رشته فعال کننده ذهن و یک ورزش گروهی شناخته شده است افزود: همچنین این رشته در بخش‌های افتتاحیه و اختتامیه مسابقات ورزشی به عنوان سمبل و نشانه‌های آغاز یک رویداد مهم ورزشی اجرا می‌شود.

وی خطاب مربیان و شرکت کنندگان در این رشته گفت: مربیانی که در این دوره‌ها شرکت دارند باید در جهت توسعه این رشته ورزشی هیجان انگیزه تلاش و با ابداع حرکات جدید و ابتکاری، جذابیت هم در این ورزش و هم در تماشاگران به وجود آورند.

شریعتی در ادامه به ضرورت وجود ورزش در یک جامعه در جهت ایجاد پویایی و شادابی بیشتر تأکید و خاطرنشان کرد: در همین راستا برای ایجاد شهری پرنشاط و خانواده‌هایی شاداب تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد تصریح کرد: مطمئناً در سال‌های آینده بیشتر در مورد ورزش پیرامید می‌شنویم و خانواده‌های بیشتری به سمت این ورزش مهیج روی می‌آورند.

وی گفت: با توجه به استقبال خوب بانوان یزدی از ورزش پیرامید، برنامه‌ریزی‌های بیشتر و بهتری در جهت جذب خانواده‌ها به سمت این ورزش در استان انجام می‌دهیم که امیدواریم مثمر ثمر واقع شود.

تسنیم

انتهای پیام/ح

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری