Skip to Content

دقایقی پیش؛

با حضور سردار سلیمانی پیکر سردار شهید الله‌دادی در سیرجان تشییع شد


دقایقی پیش با حضور سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه، استاندار کرمان، سردار نوری فرمانده سپاه ثارالله کرمان و مسئولان استانی و محلی و همرزمان یزدی شهید، پیکر سردار شهید محمدعلی الله‌دادی مدافع حرم حضرت زینب (س) در سیرجان تشییع شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزدرسا، دقایقی پیش با حضور سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه، استاندار کرمان، سردار نوری فرمانده سپاه ثارالله کرمان و مسئولان استانی و محلی و همرزمان یزدی شهید ، پیکر سردار شهید محمدعلی الله‌دادی مدافع حرم حضرت زینب (س) در سیرجان تشییع شد.

 

مردم ولایتمدار و متعهد سیرجان به همراه خانواده معظم شهدا، جانبازان، پیشکسوتان دفاع مقدس، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولان محلی و ... با تجمع در حسینیه امام خمینی (ره) سپاه پیکر این اُسوه مقاومت و جهادگر را بر روی دستان خود تا مسجد جامع سیرجان تشییع کردند.

 

در این مراسم تشییع باشکوه ، پیام سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان به مناسبت شهادت سردار الله‌دادی قرائت و پس از اقامه نماز بر پیکر مطهر این شهید مقاومت، جنازه سردار شهید الله‌‌دادی به زادگاهش شهر پاریز سیرجان منتقل تا در میان بستگان و اهالی این منطقه در جایگاه ابدی‌اش آرام گیرد.

 

از استان دارالعباده یزد نیز هیأتی متشکل از فرماندهان ارشد سپاه الغدیر ، پاسداران و جمعی از دوستان سردار شهید الله دادی ، فرمانده سابق سپاه الغدیر یزد در این مراسم حضور یافته اند .

 

سردار شهید الله‌دادی عصر یکشنبه 28 دی‌ماه در منطقه جولان سوریه به همراه جمعی از رزمندگان حزب‌الله مورد اصابت موشک اشغالگران قدس قرار گرفت و به دیدار معبودش رسید. 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری