Skip to Content

نرم افزار بهینه ساز ویندوز؛

با این برنامه سرعت و عملکرد رایانه خود را افزایش دهید +دانلود


همیشه یک نرم افزار سبک اما کاربردی مورد نیاز هر کاربر است، نرم افزاری که بتواند عملکرد ویندوز را بالا ببرد، سرعت بارگزاری را چند برابر کند و یا حتی فولدرهای اضافی را پاک کند.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، خیلی وقت ها برنامه ی را از روی رایانه خود حذف می کنیم اما ریشه برنامه یا فولدری از برنامه در رایانه ما باقی می ماند که این خود در کندی سیستم و یا حتی پرشدن حافظه رایانه شما می انجامد. شاید برای این کار حتما نرم افزارهای بسیاری را امتحان کرده باشید که از حجم بسیار بالای برخوردار هستند که بعد از نصب و استفاده از نرم افزار مجبور به حذف آن می شوید. همیشه یک نرم افزار سبک ولی کاربردی می تواند کمک بسیار بزرگی برای کاربر باشد زیرا نرم افزار با حجم کم ولی تمامی قابلیت ها را دارا باشد برای هر سیستمی لازم و ضروری است. هم اکنون دریچه فناوری اطلاعات نرم افزاری را برای دانلود قرار می دهد که می تواند تمامی نیازهای یک کاربر را برای افزایش کارایی و سرعت کامپیوتر لازم است را انجام دهد تا کاربران بتوانند در پاک سازی و عملکرد بهتر رایانه خود از آن استفاده کنند.

 

 

کارکردن با این برنامه بسیار ساده و آسان است تمامی کارها به صورت اتوماتیک انجام می شود و فقط کافیست شما بعد از نصب، برنامه را اجرا و سپس با زدن کلید اسکن شروع به پاکسازی سیستم شما کند. این نرم افزار قادر است تا برنامه های غیر ضروری شما را که هنگام راه اندازی کامپیوتر اجرا می شوند را بسته و مانع از اجرا شدن آنها بشوید، با این عمل سیستم شما زودتر لود می‌شود و باعث افزایش سرعت در بارگذاری کامل رایانه شما می باشد. برنامه XUS PC Tools نیازی به آموزش خاص ندارد و شما به ساده ترین روش ممکن می توانید از آن استفاده کنید.

 

 

  دانلود نرم افزار XUS PC Tools Setup

• حجم: 1.17 کیلوبایت
 • نسخه: 2.0.76
 • اجرا در: ویندوزهای XP, 7, 8
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری