Skip to Content

تکواندوکار ناشنوای یزدی:


مدال اور المپیک ناشنوایان ترکیه گفت: توصیه من به دختران یزدی این است که با پشتکار و تلاش فراوان برای اهدافشان بجنگند و باعث سربلندی این مرز و بوم شوند.

یزد بانو، فاطمه منتظری دختر موفق تکواندوکار یزدی در ۲۶ مرداد سال ۱۳۷۴در خانواده ای متوسط در شهر یزد دیده به جهان گشود.
وی از سال ۸۳ در رشته کاراته مشغول به کار شد و به مدت ۸ سال در این رشته تلاش کرد اما بنا به علاقه ای که به تکواندو داشت در سال ۸۹ وارد این رشته شد و تا به امروز موفق به کسب دان ۳ شده است.
فاطمه آخرین فرزند یک خانواده ای ۵ نفره است و متاسفانه او و برادرش از نعمت شنوایی محروم هستند اما با تشویق پدر و مادر و پشتکار خود توانسته در رشته تکواندو به افتخارات زیادی دست پیدا کند.
 
 
این بانوی ورزشکار یزد در مصاحبه با یزد بانو تلاش، پشتکار فراوان و اشتیاق برای رسیدن به قهرمانی و حمایت خانواده را مهم ترین عامل موفقیت عنوان کرد و گفت: در مدتی که با جدیت ورزش رزمی را دنبال می کنم توانسته ام دو مدال طلای کشور در رشته کاراته، مدال طلای کشور از سال ۸۹ تا ۹۶ در رشته تکواندو، مدال نقره مسابقات آسیایی در سال ۲۰۱۲ تکواندو، ،نفر چهارم مسابقات المپیک ناشنوایان در سال ۲۰۱۳تکواندو، مدال برنز مسابقات المپیک ناشنوایان در کشور ترکیه در سال ۹۶ را در کارنامه ام ثبت کنم.
 
 
وی با تاکید بر پیشرفت بانوان یزدی در ورزش تکواندو افزود: بانوان تکواندوکار یزدی باید بدون وقفه و با توکل به خدا تلاش کنند تا بتوانند به قهرمانی برسند . قطعا با تلاش و باور به پیروزی این اتفاق خواهد افتاد.
منتطری در خصوص برنامه آینده خود برای کسب موفقیت های بیشتر تصریح کرد: می خواهم با تلاش و توکل به خدا در مسابقات آسیایی و المپیک جوانان و المپیک ناشنوایان بعدی حتما مدال طلا کسب کنم.
این بانو موفق یزدی افزود: اینکه تا چه زمانی بخواهم ورزش تکواندو را ادامه دهم هنوز تصمیم نگرفته ام.
وی با اشاره به استعداد خوب دختران یزد برا موفقیت در رشته های ورزشی خاطرنشان کرد: توصیه من به دختران یزدی این است که با پشتکار و تلاش فراوان برای اهدافشان بجنگند و باعث سربلندی این مرز و بوم شوند.
 
 
منتظری با گلایه از برخی کم مهری ها به ورزش استان یزد عنوان کرد:من از بی توجهی و عدم رسیدگی مسئولین نسبت به قهرمانان ناشنوا ناراضی هستم . 
وی ادامه داد: مسئولین یزد تقدیر شایسته و در خور توجهی از این قهرمانان از جمله افرادی امثال ما که علیرغم محرومیت از شنوایی توانسته ایم موفق شویم نمی کنند در صورتیکه در دیگر نقاط کشور از قهرمانان شنوا تقدیر و توجه ویژه می شود.
 
 
این مدال آور موفق یزد در پایان گفت: از همین جا می خواهم تا به قهرمانان ناشنوا که واقعا با همت و تلاش فراوان برای سربلندی ایران تلاش می کنند و سختی های زیادی می کشند رسیدگی بیشتر و بهتری کنند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری