Skip to Contentبه همت هیئت ورزشهای همگانی یزد و با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، همایش پیاده روی خانوادگی طرح وصال با حضور بانوان و اعضای خانواده ها به میزبانی محله نعیم آباد یزد برگزار شد.

 به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان یزد، شرکت کنندگان و اهالی محله نعیم آباد که در همایش پیاده روی خانوادگی شرکت کرده بودند، مسیر چهارراه شهدای نعیم آباد واقع در خیابان دکتر مسعود را به سمت گلزار شهدای این محله پیاده روری کردند.
در ادامه این همایش که با حضور محمدرضا شفیعی، معاونت ترافیک و حمل و نقل شهرداری یزد، امیرعظیم صحتمند، سرپرست هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان، محمد تخته دار، مسئول کمیته اجرای هیئت ورزشهای همگانی یزد، کمیته همگانی و ورزشکاران ووشوی یزد و همچنین مسئولان و  اهالی محله نعیم آباد همراه بود، شرکت کنندگان به ورزش صبحگاهی پرداختند.
در ادامه این همایش مسئولان و دست اندرکاران هیئت ورزشهای همگانی یزد در سخنانی ، ضمن دعوت مردم به شرکت در ورزشهای همگانی خواستار حضور هرچه بیشتر خانواده ها در ورزش و اهمیت به سلامت خانواده شدند.
گفتنی است در پایان این همایش به قید قرعه به 37 نفر از شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

انتهای پیام / ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری