Skip to Content

گزارش / همزمان با برگزاری کشوری هفتمین دوره مسابقات نورالهدی؛

بانوان قرآنی یزد دربین 9 هزار بانوی قرآنی کشور خوش درخشیدند


بانوان یزدی شرکت کننده در هفتمین دوره مسابقات همزمان تفسیر نورالهدی کشور در بین بیش از 9 هزار شرکت کننده در دو رشته تفسیر یک جزء و سه جزء موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، همزمان با اعلام نتایج هفتمین دوره مسابقات کشوری تفسیر قرآن نورالهدی تعداد 13 نفر از بانوان یزدی در بین 9 هزارشرکت کننده موفق به کسب رتبه برترشدند .

به گزارش یزدبانو، طی هفت دوره مسابقات سراسری نورالهدی در یزد که ازسوی سازمان دارالقران تبلیغات اسلامی برگزارشده است تاکنون 600 نفراز بانوان یزدی درسطح استان شرکت کرده اند.
در این مسابقه، 9 هزار و ۳۴۱ نفر از سراسر کشور در دو رشته تفسیر یک جزء و سه جزء بهد صورت همزمان در استانهای خود با یکدیگر به رقابت پرداختند که از مجموع ۶۱۹ شرکت‌کننده رشته سه جزء این مسابقات، 2 نفر از جمله بتول حيدري و اعظم زعيمي از حوزه امتحانی یزد به‌عنوان افراد برگزیده معرفی شدند.
تعداد شرکت‌کنندگان رشته یک جزء کل کشور هشت هزار و۷۲۲ نفر اعلام شده اند که فاطمه زارع نژاد اشکذري، مريم جنتي، عاليه دهقاني اشکذري، معصومه صداقت، اعظم فلاح يخداني، فاطمه يزداني، فاطمه اقبالي زارچ، سميه افخمي اردکاني، فاطمه السادات بهجتي اردکاني، زهرا پوراسديه هراتي، ليلا جنتي در این رشته در جمع برگزیدگان قرار گرفته اند.
جوایز و گواهی‌نامه برگزیدگان از سوی اتحادیه مؤسسات قرآنی و سازمان دارالقرآن‌الکریم کشور اعطا خواهد شد.

انتهای پیام/ص

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری