Skip to Content

سخنران مراسم رهروان زینبی در جمع بانوان هراتی مطرح کرد


حجت الاسلام قره چاهی در اجتماع بزرگ بانوان زینبی در حسینیه صاحب الزمان (عج) افزود: بانوان با الگوگیری از زندگی و شخصیت حضرت زینب، زینبی وار زندگی کنند.

به گزارش یزدرسا به نقل از طنین خاتم؛حجت الاسلام کمیل قره چاهی در مراسم رهروان زینبی با اشاره به اینکه شیعیان باید زینت اهل بیت (سلام الله علیها)باشند اظهار داشت: بر اساس روایات، شیعیان باید طوری رفتار کنند که زینت اهل بیت(ع) بوده و موجبات ننگ آنها را فراهم نکنند.

حجت الاسلام قره چاهی گفت: اهل بیت(ع) از ما می خواهند که مومنان و شیعیان زینت آنها بوده و موجبات ننگ آنها را فراهم نکنند و امروز که کشور جمهوری اسلامی به عنوان یک حکومت شیعه در سراسر جهان مطرح است، توقع آنان این است که ایرانیان زینت اهل بیت شوند.

وی دراجتماع بزرگ بانوان زینبی در حسینیه صاحب الزمان (عج) افزود: بانوان با الگوگیری از زندگی و شخصیت حضرت زینب، زینبی وار زندگی کنند.

فعال فرهنگی در ادامه اظهار داشت:بانوان ایرانی و مسلمان  باید برای نقش آفرینی در جامعه حضرت زینب(س) را الگوی خود قرار دهند.

وی در پایان با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمن فقط حرکت کردن در مسیراهل بیت(ع) است خاطر نشان کرد:هیچ‌گاه نباید از ائمه جلو زده و یا از آن‌ها عقب ماند؛ بلکه همواره باید در کنار اهل بیت حرکت کنیم تا همچنان در مسیر عزّت و اقتدار باشیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری