Skip to Contentآیین تجلیل از برترین های تیم اسکواش بانوان استانن یزد با حضور مسئولان ورزش استان برگزار شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان یزد، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در آیین تجلیل از بانوان مدال اور اسکواش یزد اظهار کرد: اگر نگاه به ورزش نگاه رو به جلو همراه با پیشرفت مستمر باشد باید از راه های جدید در پیشرفت ورزش نیز استفاده کرد.

مسعود شریعتی افزود: هیأت اسکواش استان یزد به خوبی در این زمینه عمل کرده و با برنامه ریزی و تلاش گام های بلندی هم در زمینه توسعه زیرساخت ها و هم در بخش قهرمان پروری و هم در همگانی کردن این رشته برداشته است.

وی تصریح کرد: افزایش اعضای اسکواش استان در دو سال اخیر نشان دهنده کار و تلاش تیمی در این ورزش است و این تلاش ها باید بیشتر از گذشته و در جهت حفظ داشته ها و سرمایه هیأت و افزایش آن حرکت کند.

مدیر کل ورزش و جوانان یزد ادامه داد: همیشه اسکواش یزد در کشور حرفی برای گفتن داشته و در بالاترین سطح یعنی تیم ملی بزرگسالان در قرق یزدی ها بوده که نشان از توانمندی جوانان یزدی است که قطعا  با ساخت و تکمیل پروژه بی نظیر اسکواش کوثر یزد می توان رویدادهای آسیایی و بین المللی را در این استان برگزار کرد.

علی نگهی رئیس هیأت اسکواش استان یزد هم در این مراسم گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های آتی این هیأت ارائه کرد.

براساس این گزارش، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، سید احمد هاشمی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ، محمود حاجی حسینی مسئول روابط عمومی و آزاده دهقان مسئول ورزش بانوان این اداره کل، علی نگهی رئیس هیأت اسکواش استان یزد و جمعی از ورزشکاران و خانواده هایشان در آیین تجلیل از مدال اوران اسکواش بانوان یزد در سالن اختصاصی این رشته حضور یافتند.

انتهای پیام / ص

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری