Skip to Content

آخرین وضعیت راه ها/ هشدار درباره جاده‌های ۱۱ استان

بارش های پراکنده باران در یزد/ جاده‌های یزد باز است اما لغزنده، آرام برانید +آخرین وضعیت راه ها


یزد که سال ۹۴ را بارش باران آغاز کرد، این روزها آب و هوای مطبوعی دارد و هوا در این استان کاملا بهاری است و وضعیت جاده های این استان نیز عادی و همه جاده ها باز است.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، یزد که سال ۹۴ را بارش باران آغاز کرد، این روزها آب و هوای مطبوعی دارد و هوا در این استان کاملا بهاری است و وضعیت جاده های این استان نیز عادی و همه جاده ها باز است.

 

بارشهای پراکنده باران در یزد/ همه جاده‌ها باز است

سیدعباس میرحسینی کارشناس هواشناسی استان یزد در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه یزد در ۲۴ ساعت گذشته هوایی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با بارشهای پراکنده و در برخی نقاط آفتابی داشته است، اظهار داشت: امروز، یکشنبه دوم فروردین ماه، هوای استان یزد نیمه ابری همراه با وزش باد، گاهی با افزایش ابر، وزش باد شدید و رگبار موقتی باران با احتمال رعد و برق است.

 

 

سیدعباس میرحسینی عنوان کرد: این وضعیت در کلیه شهرستانهای استان یزد وجود دارد و دمای هوا نیز در استان از ۲۸ درجه بالاتر نخواهد رفت.

 

وی عنوان کرد: امروز پیشینه هوای یزد ۲۵ درجه و کمینه آن ۱۱ درجه است و در شهرستانهایی نظیر ابرکوه، اردکان و اشکذر، دمای هوا در سردترین ساعات به هشت و ۹ درجه نیز خواهد رسید.

 

بارش باران در برخی مناطق استان یزد از جمله مهریز باعث جاری شدن سیل شد اما در مجموع هوای مرکز استان، عادی است و گردشگران و مسافران نوروزی می توانند ساعات خوبی را در یزد سپری کنند.

 

کلیه جاده های استان یزد نیز باز است و به جز مسیر خاکی برخی روستاهای ییلاقی که در آنها بارندگی رخ داده، هیچ مشکلی در تردد جاده های استان یزد وجود ندارد.

 

این جاده ها به دلیل بارش باران گل آلود شده اند و تردد در این مسیرها اندکی با مشکل مواجه شده که البته این راه ها در روستاهای استان یزد بسیار محدود است.

 

 

آخرین وضعیت راه ها/ هشدار درباره جاده‌های ۱۱ استان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۸
 
 
سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در 11 استان کشور خبر داد و از رانندگان خواست تا در جاده‌های لغزنده سرعت خود را کاهش دهند.
 
 

سرهنگ رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص آخرین وضعیت جاده‌های کشور در صبح روز دوم فروردین‌ماه گفت: به غیر از ابتدای محور کرج – چالوس که ترافیک آن نیمه سنگین است، تردد در سایر محورهای کشور بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.وی افزود: براساس آخرین اطلاعات در استان آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، تهران، خوزستان، فارس، قم، کردستان، گیلان، مازندران و استان مرکزی و همچنین محور یزد به شیراز بارش باران گزارش شده است.رحمانی با بیان اینکه در محور کرج – چالوس در محدوده کندوان بارش برف گزارش شده است، گفت: در برخی محورهای استان آذربایجان غربی و محورهای تبریز – زنجان، تبریز – بستان آباد در آذربایجان شرقی نیز بارش برف گزارش شده است.سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسافران نوروزی خواست که پیش از عزیمت به سفر با شماره 88255555 مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تماس گرفته و از آخرین وضعیت جوی محورها اطلاع یابند و گفت: از رانندگان درخواست می‌شود در مواقع لغزندگی زمین سرعت خود را کاهش دهند تا حادثه‌ای رخ ندهد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری