Skip to Content

در تاریخ 14 و 15 اسفند ماه سال جاری؛

اولین عمل جراحی چشم با مجهزترین دستگاه ها در بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه انجام می شود


اپتومتریست ابرکوه گفت: در تاریخ 14 و 15 اسفند ماه، اولین عمل جراحی چشم در بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه با بهترین تجهیزات توسط دکتر ولی زاده انجام می شود.

به گزارش یزدبانو  به نقل از سرو ابرکوه، امیرحسین امینی اپتومتریست ابرکوه اظهار داشت: اولین عمل جراحی چشم در بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان توسط دکتر مجتبی ولی زاده یکی از متخصصان فارغ التحصیل از دانشگاه تهران انجام می شود.


امینی افزود: این عمل جراحی با مجوز دانشگاه علوم پزشکی یزد در روزهای 14 و 15 اسفند ماه با مجهز ترین وسایل و تجهیزات پزشکی و جانبی صورت می گیرد، که در منطقه وجود ندارد.


وی تصریح کرد: با این تجهیزات می توان جراحی های آب مروارید، ناخنک چشم، انحراف چشم، مجرای اشکی، شالازیون و جراحی هایی که مربوط به افتادگی و خال روی پلک را انجام داد.


امینی گفت: برای انجام این عمل مسئولین در راس آن فرماندار و موسسه خیریه قمر بنی هاشم(ع) پیگیری ها و همکاری های چشمگیری داشتند که جای تشکر ویژه دارد.


گفتنی است دستگاه فیکو جهت جراحی و دستگاه های جانبی آن جهت عکس برداری، اندازه گیری فشار چشم، دستگاه آنژیو و .... به همت آقایان امیر حسین امینی و مهدی نجاتی خریداری شده است.
جزییات بیشتر را در اخبار روزهای بعد دنبال کنید.

 

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری