Skip to Content

مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد:

اهدای 4 هزار واحد خون و پلاسما به نیت شهدا در یزد


رضایی مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد از اجرای طرح رسم ایثار و اهدای 4 هزار واحد خون به نیت کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدبانو، سپیده رضایی مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد گفت: با توجه به محوریت فرمایشات مقام معظم رهبری در هفته بسیج سه محور معیشت، معنویت و سلامت را سر لوحه کار خود قرار دادیم.

 مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد افزود: در حوزه کرونا در بحث سلامت با توجه به این که ذخایر بانک خون کاهش پیدا کرده طرحی به اسم رسم ایثار"نظر خون" در استان یزد اتفاق افتاده است.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا طرح رسم ایثار و اهدای 4000 هزار واحد خون و پلاسما به نیت کنگره 4 هزار شهید استان یزد از اول آذر ماه همزمان با هفته بسیج شروع وتا تکمیل این 4 هزار واحد خون تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

رضایی عنوان کرد: این 4000 واحد خون در شهرستان های یزد، میبد و اردکان به دلیل داشتن پایگاه انتقال خون و شهرستان های تفت، مهریز و اشکذر به دلیل نزدیک بودن به آن ها تخصیص داده شد و از شهرستان هایی که دسترسی به پایگاه انتقال خون نداشتند صرف نظر کرده ایم.

مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد در پایان گفت: 4هزار لوح تقدیر به نام شهدا تهیه کرده ایم وهرکسی که اعم از برادر و خواهر خون بدهد یکی از این لوح ها به نیت یکی از شهدای استان یزد تقدیم وی خواهد شد.

انتهای پیام/  

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری