Skip to Contentتوسط سپاه ناحیه مقاومت خاتم و در راستای محرومیت زدایی 4 سری جهیزیه به نوعروسان بی‌بضاعت شهرستان خاتم اهدا شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از طنین خاتم ، یکی از اقدامات ارزشمند سپاه اجرای طرح محرومیت زدایی و کمک به نیازمندان در راستای تامین معیشت و رفاه زندگی است.
یکی از اقدامات مهم بسیج سازندگی که صبح امروز صورت گرفت اهداء جهیزیه به ۴ نوعروسان نیازمند بود.

فرمانده سپاه خاتم در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار طنین خاتم اظهار داشت:حضور بسیج در عرصه کمک به نیازمندان مثال زدنی است و بسیج در این عرصه همیشه پیشگام است.

سرهنگ پاسدار حسین آزادی نژاد با اشاره به اینکه تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند یک سنت حسنه است که در جامعه ما به خوبی تبین شده است گفت: امروز به لطف خدا و پس از شناسایی عروسان نیازمند توسط بسیج سازندگی ناحیه خاتم ۴سری جهیزیه تهیه شده است که به نوعروسان بی بضاعت اهداء می شود.

آزادی نژاد با اشاره به اینکه تمامی این اقلام ساخت داخل کشور بوده است خاطرنشان کرد: این حرکت را می‌تواند در راستای تلاش برای حمایت از کالای ایرانی و پیاده کردن شعار امسال مقام معظم رهبری (مدظله العالی) "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" ارزیابی کرد.

سرهنگ دوم پاسدار حسین آزادی نژاد بیان داشت: هر سری جهیزیه شامل اقلام لوازم ضروری منزل از جمله یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، فرش،ظروف آشپزخانه،پنکه.لحاف و پتو،جارو برقی، و ماشین لباسشویی و... است.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری