Skip to Content

(5)گزارش عشاق محمد(ص)/ امام جمعه یزد در تجمع اعتراض آمیز یزدی ها:

اهانت به پیامبر بهانه ای برای اسلام ستیزی/ شهید اله دادی موجب وحشت اسرائیل بود


نماینده ولی فقیه وامام جمعه یزد در تجمع اعتراض آمیز حوزویان یزد، توطئه از پیش طراحی شده صهیونیسم و استکبارجهانی در اهانت به رسول اکرم(ص) با هدف خدشه دار کردن اسلام ناب محمدی و مکتب اهل بیت علیهم دانست وگفت این توطئه مانند جریان 11 سپتامبر بهانه ای برای شروع اسلام ستیزی است .

به گزارش یزدبانو، آیت الله محمد رضا ناصری درتجمع اعتراض آمیز حوزویان برضد توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبراکرم (ص) اظهارداشت : دشمن با این اهانت بزرگ می خواهد اهانت به پیامبر اکرم (ص) را باب کرده و بی اهمیت جلوه دهد.


آیت الله ناصری،  پیروان اهل بیت علهم السلام را به هوشیاری جدی در برابر این جریانات فرا خواند و گفت : این سیاست های ضد اسلامی با ابزار جریان داعش  در سوریه  و عراق  برای ضربه زدن به اسلام ناب و نماینده اصلی آن یعنی انقلاب اسلامی ایران از سوی آمریکا  و انگلیس و اسرائیل هدایت می شوند .
وی با اشاره به توطئه از پیش طراحی شده صهیونیسم و استکبارجهانی برای خدشه دار کردن اسلام ناب محمدی و مکتب اهل بیت علیهم السلام  تصریح کرد : این توطئه مانند جریان 11 سپتامبر بهانه ای برای شروع اسلام ستیزی است .
نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد افزود : انگیزه اصلی دشمن در این اهانت ها مقابله با مکتب اهل بیت و روند عدالت خواهی رسول اکرم (ص)  و اسلام ناب محمدی است.
آیت الله ناصری به نقش سعودی ها درعربستان در حمایت از داعش اشاره کرد و گفت : تعلیم افراد افراط گر دور از منطق اسلام و قرآن  و پیامبر، کارسعودی ها در کمک به  جریان تکفیر درعربستان است .
وی  از خدشه دار شدن ابهت اسرائیل طی سالهای اخیر در دنیا اشاره کرد و گفت :  شکست اسرائیل در جنگ 33 روزه با لبنان  و جنگ 50 روزه درغزه ابهت گنبد کذایی اسرائیل را در دنیا شکست.
امام جمعه یزد،  حزب الله لبنان و فرمانده آن را شیعه مجسم وحقیقی خواند وافزود : امروز دنیا خوب فهمیده است که انقلاب اسلامی ایران خالصانه در راه جهاد و خدمت به مظلومان قدم بر می دارد و اسرائیل در توطئه های پیچیده بر ضد اسلام ناب می خواهد ضد این حقیقت را تبلیغ کند .
آیت الله ناصری با بیان اینکه امروز روحانیت باید به طور جدی با کوشش در تهذیب وعلم و حضور در صحنه های دفاع از اسلام وانقلاب  وارد شود گفت : هیمنه داعش امروز در دنیا شکسته است  و همه باید با وحدت در مقابل این توطئه ها بایستیم .
وی با برشمردن خدمات ایران در کمک به عراق و سوریه به شهادت سردار شهید الله دادی اشاره کرد و گفت : او یکی از فرزندان و شاگردان مکتب اهل بیت و رهبر معظم انقلاب  و دارای بینش عمیق، دقت  و پشتکار در کار و فرماندهی اش بود.
وی افزود : سردار الله دادی کسی بود که رژیم غاصب اسرائیل از او به ژنرال ایرانی یاد کرد که اسرائیلی ها از او وحشت زده شدند  و تأکید کرده که باید این رژیم  حواسش را جمع کند.

انتهای پیام/ص
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری