Skip to Content

امام جمعه مهریز در نماز جمعه این هفته مهریز مطرح کرد

انتقادشدید از برگزاری جشنواره های ضداخلاقی دهه فجر مهریز، رایتل و سانسور صحبت هایش


امام جمعه مهریز در خطبه های نمازجمعه این شهر به شدت از برگزاری برخی جشنواره های هنری در قالب تئاتر و فیلم با حضور افراد مسئله دار در دهه فجر بشدت انتقاد کرد و همچنین گفت: خاک بر سر من و مسوولان کشور که نه تنها جلو ماهواره را نمی گیرند بلکه برای راتیل تبلیغ هم می کنند.

به گزارش یزدبانو به نقل از صبح مهریز، حجت الاسلام والمسلمین ˈعلی برهانˈ در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر مهریز افزود: متاسفانه در دهه فجر عده ای هنرمند مسئله دار، انقلاب اسلامی را در قالب برگزاری برخی جشنواره های بی محتوا که برخلاف موازین شرعی است بنام خود مصادره کرده اند .

 

وی اَظهار داشت: سیره و شخصیت و ابعاد وجودی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در حد و اندازه ای است که با ساخت چند فیلم و اجرای تئاتر با حضور دختران و پسران بزک کرده ادا نمی شود و این برای کشور مایه تاسف و جفای بزرگ است .

 

امام جمعه مهریز گفت: یک عده دختر و پسر بزرک کرده و مسئله دار متاسفانه دفه فجر را مسخره کرده اند .

 

برهان گفت: علیرغم گذشته افزون بر 35 سال از انقلاب اسلامی هنوز یک  کار فرهنگی خوب برای معرفی درست امام خمینی (ره) صورت نگرفته است .

وی اظهار داشت: مظلوم ترین شخص در کشور ما قطعا بنیانگذار جمهوری اسلامی است که هنوز ناشناخته مانده است .

 

برهان گفت: زمان شاه حرف های من علیه حکومت را سانسور می کردند و متاسفانه حالا هم برخی رسانه ها حرفه های من را سانسور می کنند تا به گوش مردم نرسد .

 

وی گفت: خاک بر سر من و مسوولان کشور که نه تنها جلو ماهواره را نمی گیرند بلکه برای راتیل تبلیغ هم می کنند .

 

امام جمعه مهریز در ادامه خاطر نشان کرد: برنامه های دهه فجر باید با رعایت شئونات دینی، انقلابی و در شان و منزلت امام عظیم الشان (ره) و شهیدان برگزار شود.وی خاطرنشان کرد: باید در دهه فجر و ایامی که هنوز تا 22 بهمن ماه باقی مانده کاری شود که مردم و جوانان در عمل با اهداف این انقلاب و آرمان های حضرت امام خمینی (ره) بیش از گذشته آشنا شوند.خطیب جمعه مهریز اظهار کرد: بیان ماهیت انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف کاری مهم است که نه تنها در دهه فجر که باید در طول سال مورد توجه مدیران و مسوولان و آحاد مردم متدین و انقلابی قرار گیرد.امام جمعه مهریز، به هدف دشمنان و تکفیری ها در ترویج اسلام هراسی با جنایاتی که علیه امت اسلام و بشریت انجام می دهند اشاره و این را توطئه ذکر کرد و گفت: باید با بصیرت با آنان برخورد کرد.برهان، به درگیری حق و باطل در طول تاریخ اسلام و بشریت اشاره و تصریح کرد: بر اساس نص صریح قرآن مجید آینده از آن اسلام و مسلمین حامی ولایت و حق و حقیقت است و باطل رفتنی است.

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری