Skip to Content

در نشست مشترک تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش مصوب شد:


بزودی با مشارکت تبلیغات اسلامی استان یزد و انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش، بیش از 200 مربی آموزش خانواده این انجمن با هدف ارتقای سطح علمی والدین نسبت به آسیب های فضای مجازی و خانواده آموزش می بینند.

به گزارش خبرنگار یزدبانو؛ صبح امروز در نشست مشترک موسوی رییس انجمن اولیا و مربیان استان یزد، حجت الاسلام کارگر معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی، سیما راغبیان رییس جمعیت زنان فرهیخته و فعال عرصه دینی و فرح طالعی مشاور امور بانوان تبلیغات اسلامی استان یزد در خصوص هم افزایی برای ارتقای سطح علمی والدین نسبت به مسائل فرزندان در خانواده و آسیب شناسی فضای مجازی بحث و تبادل نظر شد.

براساس این گزارش، معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد بزودی کارگاههای تخصصی آسیب ها و چالش های فضای مجازی در خانواده را برای مدرسین آموزش خانواده با هدف تعمیق باورهای دینی در فرزندان و آموزش به والدین دانش آموزان سراسر استان برگزار می کند.

لازم به ذکر است: آموزش و پرورش استان دارای 203 مدرس آموزش خانواده است که در طول سال تحصیلی به همت انجمن اولیا و مربیان در مدارس استان یزد حضور می یابند و والدین را در زمینه های گوناگون تربیت فرزندان آگاه می کنند.

در این جلسه معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آمادگی این سازمان را نسبت به اعزام مدرسینی به مدارس و انجمن های اولیا و مربیان برای تبلیغ دینی با روییکر خانواده و فرزندان در کنار دیگر مدرسین آموزش و پرورش مدارس استان اعلام کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری