Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر یزد:


فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: امنیت و اقتدار ایران و بسیاری از کشورهای اسلامی مدیون شهدای مدافع حرم است که در برابر دشمنان مقاومت کردند

به گزارش یزدبانو، سردار فتح‌الله جمیری در هفدهمین کنگره آسمانی عروج فصل هم‌عهدی، ویژه شهدای مدافع حرم اهل بیت که در محل معراج شهدای دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد، گفت: به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یزد به جهت پیگیری دفن شهدا در این دانشگاه تبریک می‌گویم، آن‌ها در این زمینه پیش قدم و تبدیل به الگویی برای تمام دانشگاه‌های کشور شدند.

وی افزود: شهدای مدافع حرم با دفاع از حریم ولایت و امامت نقش تعیین‌کننده‌ای در شکست توطئه‌ گروهک‌های تکفیری و داعش داشتند.

فرمانده سپاه الغدیر یزد اظهار داشت: امنیت و اقتدار ایران و بسیاری از کشورهای اسلامی مدیون شهدای مدافع حرم است که در برابر دشمنان مقاومت کردند.

جمیری خاطر نشان کرد: برگزاری یادواره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و در دانشگاه‌ها باید به عنوان یک فعالیت فرهنگی مهم ادامه یابد.

وی یادآور شد: شهدا کسانی بودندکه خودشان مسیر مبارزه با ستمگران و زورگویان زمانه را بدون هیچ‌گونه اجبار و زور  انتخاب کرده بودند.

فرمانده سپاه الغدیر یزد تأکید کرد: خوشبختانه در دنیای امروز فرهنگ شهید و شهادت جای خود را بیشتر از هر روز دیگر باز کرده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری