Skip to Content

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:


عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قطعا سپاه پاسخ این گستاخی آمریکا را خواهد داد و ملت هم یک‌دست و یکصدا اعلام کردند که ما سپاهی هستیم و این نشان از محبوبیت بالای سپاه دارد.

به گزارش یزدبانو؛ حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: قدرت منطقه‌ای و محبوبیت داخلی و همچنین آوازه بلند سپاه در دنیا، آمریکا و استکبار را سرگردان کرده است.

وی ادامه داد: به همین جهت است که آن‌ها به دنبال این هستند تا به هر شکلی شده مانع این نفوذ و قدرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دنیا شوند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: در همین راستا ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا دیوانگی کرد و سپاه پاسداران را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد.

حسینی‌کیا اضافه کرد: در حالی که او با این اقدام قطعا گور خودش را کند چرا که آن‌ها در منطقه سربازان و مجموعه‌های ترویستی دارند و با این کار آمریکا یک تقابل جدی ایجاد کرد.

وی با اشاره به دستگیری چند سال قبل ملوانان آمریکایی توسط سپاه پاسداران، اظهار داشت: قدرت بالای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان دستگیری ملوانان آمریکایی مشخص شد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس عنوان کرد: احتمالا آمریکایی‌ها یادشان رفته که سپاه چگونه ملوانان آن‌ها را با خفت و ذلت دستگیر کردند و برخی‌هایشان حتی گریه کردند.

حسینی‌کیا تأکید کرد: قطعا سپاه پاسخ این گستاخی آمریکا را خواهد داد و ملت هم یک‌دست و یکصدا اعلام کردند که ما سپاهی هستیم و این نشان از محبوبیت بالای سپاه دارد.

وی یادآور شد: این اقدام احمقانه آمریکا در واقع مصداق «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد» بود و ترامپ محبوبیت سپاه را در داخل و همچنین در خارج از کشور افزایش فوق‌العاده‌ای داد.

حسینی‌کیا گفت: امروز سپاه در کنار مردم است و دارد زحمات زیادی می‌کشد، در جریان سیل، در زلزله و در هر جا که بحرانی به وجود آمده سپاه وارد شده و در کنار مردم بوده است.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری