Skip to Contentدر نشست برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های روز 9 دی ماه امام جمعه موقت یزد به عنوان سخنران مراسم نهم دی ماه در بافق تعیین شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از بافق خبر؛ صبح امروز و با حضور امام جمعه ، سرپرست فرمانداری و سایر مسئولان شهرستان در دفتر امام جمعه بافق نشست هماهنگی برنامه های یوم الله 9 دیماه برگزار شد.

در این نشست امام جمعه بافق گفت: فتنه گران داخلی و خارجی با حمایت ایادی استکبار قصد داشتند که بر ضد نظام و انقلاب و جایگاه ولایت خدشه وارد کنند که موفق نشدند.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی عاملین فتنه ۸۸ را افرادی بی بصیر و سست ایمان خواند و تصریح کرد: هتک حرمت به جایگاه و عکس بنیانگذار انقلاب و مجالس عزاداری سالار شهیدان اقدامات ناشایستی بود که بعد از جریان انتخابات گذشته رخ داد که خود باعث تحریک احساسات مردم ایران شد.

وی در خصوص روز 9 دی عنوان داشت: ۹ دی روز پیوند و میثاق امت با ولایت است، پیوندی که با هیچ فتنه ای متزلزل نمی شود و تا جان در بدن هست باید از نظام، انقلاب و ولایت فقیه دفاع کرد.

سرپرست فرمانداری بافق در ادامه با اشاره به جریانات پس از انتخابات ۸۸ گفت: برخی از افراد قصد داشتند برای رسیدن به اهداف خود، منافع ملی را تخریب کنند.

محمد زاده رحمانی افزود :امیداوریم در هیچ مقطع و زمان دیگری شاهد چنین انتفاقاتی در کشور نباشیم.

در این جلسه مقرر شد مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه در شهرستان بافق روز پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی آیت الله سید محمد جواد آیت اللهی امام جمعه موقت یزد در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) برگزار می شود.

انتهای پیام/آ


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری