Skip to Contentدومین المپیاد فرهنگی و ورزشی مددجویان « اندرزگاه نسوان » زندان مرکزی یزد روز سه شنبه با حضور جمعی از مسئولان ورزشی ، اجرایی و زندانیان در سالن شهید لاجوردی این شهر آغاز شد.

به گزارش یزدبانو،‌ دومین المپیاد فرهنگی و ورزشی مددجویان « اندرزگاه نسوان » زندان مرکزی یزد روز سه شنبه با حضور جمعی از مسئولان ورزشی ، اجرایی و زندانیان در سالن شهید لاجوردی این شهر آغاز شد.

به گزارش ایرنا ، در این المپیاد مددجویان به مدت 20 روز در رشته های دارت ، طناب کشی ، طناب زنی، تنیس روی میز، مچ اندازی ، آمادگی جسمانی ، بدمینتون ، دو و میدانی ، شطرنج و بازی های بومی و محلی با هم رقابت می کنند.
مسئول فرهنگی زندان مرکزی یزد گفت: فعالیت های فرهنگی و ورزشی نقش مهمی در پیشگیری از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی دارد و باید در زندان ها گسترش یابد.
حجت الاسلام اصغر ملانوری افزود: المپیاد ورزشی در کنار برنامه های فرهنگی همه ساله با حمایت بخش های مختلف زندان و با مشارکت خوب مددجویان در راستای تامین سلامتی آنها برگزار می شود.
وی با قدردانی از همکاری دستگاه های مختلف در انجام المپیاد، ابراز امیدواری کرد که برگزاری فعالیت های فرهنگی و ورزشی بتواند در تامین روحی و جسمی مددجویان موثر باشد.
استان یزد با یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت ، چهار هزار زندانی دارد و آمار مددجویان زن اعلام نشده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری