Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: اقدام انقلابی بانوان محجبه و متدیّن یزد در حمایت از حجاب و عفاف نمونه ای از حرکت های آتش به اختیار و خودجوش مردمی بود.

به گزارش یزدبانو؛ فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جمع مردم این استان با اشاره به اینکه اقدام انقلابی بانوان محجبه و  متدیّن یزد در حمایت از حجاب و عفاف نمونه ای از حرکت های آتش به اختیار و خودجوش مردمی بود؛ از این بانوان دغدغه مند و انقلابی و حمایت امام جمعه یزد از آنها قدردانی کرد و ضمن انتقاد از واکنش برخی مسئولین نسبت به این اقدام ارزشمند افزود: ضعف و اشتباهات متعدد و بی توجهی به ارزش های اسلامی واکنش و اقدام انقلابی مردم درالعباده یزد را به دنبال خواهد داشت.

سردار اکبر فتوحی با بیان اینکه کسانی که صدور فرمان آتش به اختیار ایراد می‌گیرند باید بدانند امام راحل عظیم الشأن هم دستور آتش به اختیار صادر کردند و  مصادیق این مهم در وصیت نامه و سخنان امام راحل مشهود است.
 
وی افزود: امام خمینی (ره) در وصیت نامه خود تاکید می کند، من در میان شما باشم یا نباشم، وصیت من به همه شما این است که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. این وصیت بنیان گذار انقلاب مصداق بارز  فرمان آتش به اختیار ایشان است.
وی با تاکید بر اینکه امام راحل در وصیت نامه سیاسی الهی خویش همواره بر ضرورت مقابله اقشار مختلف با مفاسد و انحرافات تاکید داشت ادامه داد: آتش به اختیار وقتی در عرصه های فرهنگی، علمی و سیاسی مطرح می شود که مراکز فرهنگی و فکری و سیاسی دچار اختلال و تعطیلی باشند و قادر به تشخیص مسائل اصلی و فرعی از یکدیگر نباشند.

فرمانده سپاه الغدیر رشد آسیب های اجتماعی و فرهنگی کشور، کمرنگ شدن التزام به قوانین و احکام الهی و نادیده گرفته شدن ارزش های اسلامی و انقلابی از سوی برخی گروه ها و مسئولین را از دلایل صدور فرمان آتش به اختیار توسط مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: برخی مراکز فرهنگی که پول و امکانات و نیرو در اختیار دارند به جای این که کار فرهنگی مؤثر در راستای تعالی جامعه و حل معضلات اجتماعی انجام دهند فرهنگ بیگانه را وارد می کنند و خود تبدیل به آسیبی جدی شده اند.

فتوحی با بیان اینکه جریانی در استان یزد به دنبال نهادینه کردن فرهنگ غربی است به ضعف ها و اشتباهات صورت گرفته و برنامه هایی که برخی دستگاه ها در چند سال اخیر  به دنبال اجرای آن ها بودند اشاره کرد و افزود: مردم و نیروهای انقلابی نسبت به این اقدامات بی تفاوت نخواهند بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه جریانی داخلی از همان صبح روز پیروزی انقلاب به دنبال وابسته کردن کشور به غرب و ترویج فرهنگی غربی بود اظهار داشت: یکی از اصلی ترین آسیب هایی که نظام اسلامی از همان ابتدا با آن روبرو بوده، وجود چنین تفکری در کشور است؛ که همواره سعی کرده ماهیت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی ایران اسلامی را به سمت وابستگی و تبعیت از نطام سلطه سوق دهد. متاسفانه امروز نیز برخی از مسئولین کشور دارای چنین تفکر و روحیه ای هستند و باعث ایجاد مشکلات متعدد برای مردم و کشور شده اند.

این رزمنده دفاع مقدس تاکید کرد: اعلام فرمان آتش به اختیار توسط مقام معظم رهبری نشان دهنده رشد، لیاقت و شایستگی نیروهای جوان انقلابی و تشکل های خودجوش فرهنگی در سراسر کشور است. از طرفی چنین فرمانی  بیانگر این حقیقت تلخ است که بخشی از دستگاه های فرهنگی و  مسئول ناکارآمد بوده و کفایت خود را از دست داده اند.

وی اضافه کرد: اگر جوانان مومن انقلابی ما  در میدان جهاد و روشنگری حاضر باشند و با ایمان و اعتماد پیش بروند آمریکا و بزرگتر آمریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند و قطعاً آینده ای روشن در انتظار این انقلاب خواهد بود.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در پایان اظهار داشت: سپاه، بسیج و مردم مؤمن و انقلابی یزد بارها ثابت کرده‌اند که همواره پیرو ولایت و هوشیار هستند و  همگان باید بدانند که آحاد نیروهای انقلابی یزد هرگز اجازه نمی دهد صدایی در این دیار حسینی بر ضد ولایت و خلاف منافع نظام و  اسلام بیرون بیاید.

فارس

انتهای پیام/




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری