Skip to Content

عضو شورای شهر یزد:


عضو شورای شهر یزد گفت: تا پیش‌ازاین آقای سید حسینی به‌عنوان گزینه برای شهرداری مطرح نبود و به‌طور ناگهانی این گزینه مطرح شد.

به گزارش یزدبانو؛ پس از کش‌وقوس فراوان و چندین ماه معطلی و بی شهردار ماندن یزد درنهایت در یک‌صد و سی و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد، سید محمدرضا سید حسینی با ۶ رأی به‌عنوان شهردار یزد انتخاب شد.

تا پیش‌ازاین تنها اسم زینی وند، معاون امور اقتصادی استانداری یزد و مشتاقیون سرپرست فعلی شهرداری یزد برای سمت شهرداری یزد مطرح بود اما به‌یک‌باره گزینه‌ای جدید به نام سید محمدرضا سید حسینی مطرح شد.

عضو شورای شهر یزد در گفتگو با خبرنگار یزدبانو دراین‌باره اظهار کرد: تا پیش‌ازاین آقای سید حسینی به‌عنوان گزینه برای شهرداری مطرح نبود و به‌طور ناگهانی این گزینه مطرح شد.

سید محمدعلی پاک‌نژاد افزود: البته این را هم بگویم که همان اول که بحث شهردار مطرح شد آقای سفید رئیس شورای شهر گفتند که «من پیگیر هستم تا ببینم اگر بشود آقای سید حسینی را نیز در زمره گزینه‌ها بیاوریم».

وی خاطرنشان کرد: باوجود برنامه‌هایی که پیش‌آمده بود، گزینه آقای سید حسینی به‌عنوان شهردار توسط هیچ‌کس جدی گرفته نشد؛ و با ارائه اسم زینی وند توسط آن گروه، مطرح‌شدن آقای سید حسینی خاتمه پیداکرده بود تا به امروز که ناگهانی اسم ایشان مطرح شد.

پاک‌نژاد در خصوص تائید صلاحیت سید محمدرضا سید حسینی از سوی وزارت کشو تصریح کرد: در این خصوص مدعی شدند که از وزارت کشور پیگیر شده‌اند در خصوص تائید صلاحیت ایشان صحبت کرده‌اند؛ اما این تناقض وجود دارد که اگر این گزینه قبلاً مطرح نبوده است، پس چه گونه می‌توانند بگویند ما صحبت کرده‌ایم.

انتهای پیام/3857
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری