Skip to Content


افتتاح آموزشگاه خیری دخترانه فاطمیه بافق


فرماندار بافق گفت : اصلی ترین سرمایه هرکشور سرمایه انسانی است و تأسیس مدرسه موجب افزایش سرمایه انسانی درکشور می شود .

به گزارش یزدبانو به  نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با ایام الله دهه فجر آموزشگاه خیری دخترانه فاطمیه بافق با حضور فرماندار ، رئیس و معاونین آموزش و پرورش شهرستان افتتاح شد.

فرماندار بافق در این آیین ضمن گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر ، مدرسه را کانون درس و تربیت دانست و با یادآوری این که اصلی ترین سرمایه هرکشور سرمایه انسانی است گفت: تاسیس مدرسه موجب افزایش سرمایه انسانی درکشور می شود .

"سید مهدی طلایی مقدم" اقدام نیکوکارانه خیر مدرسه ساز را در توسعه بستر فرهنگ و ارتقا دانش ارج نهاد و افزود : ایجاد و توسعه فضاهای آموزشی توسط مردم و خیرین مدرسه ساز باعث فراهم آوردن زمینه تحصیل هرچه بهتر فرزندان شهرستان می شود.

رئیس آموزش و پرورش بافق در این مراسم ضمن گرامیداشت سی و ششمین بهار انقلاب گفت : این آموزشگاه به همت خیر "ولی اله فلاح" در زمینی به مساحت 2200 مترمربع و زیر بنایی بیش از 388 متر مربع با هزینه ای بالغ بر 4100 میلیون ریال ساخته شده است .

"علی اصغر رنجبر" افزود: این مدرسه دارای 6 کلاس درس ، اتاق اداری ، آزمایشگاه ، نمازخانه ، سرویس بهداشتی و امکانات جانبی است که مکانی برای تحصیل 120 دانش آموز دختر شهرستان را فراهم کرده است .

انتهی پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری